خودرویی که با آب روشن می شود ! چگونه کار می کند ؟

[ad_1]

ماشین با آب: کار می کند! ممکن است بارها از خود پرسیده باشیم که آیا امکان پذیر است: ماشین با آب: برای کار؟ یعنی چی باید تو باک این ماشین آب بریزم؟ اصلا چگونه کار می کند؟

در: مقاله قبلی که شامل ایده های ثبت شده نبود: گفتیم درباره این نوع اختراع صحبت کنیم اما به دلیل اهمیت زیاد این موضوع ترجیح دادیم این موضوع را بررسی کنیم.

در این مقاله به زبانی بسیار ساده و به دور از تمامی پیچیدگی ها می خواهیم: ماشین با هیدروژن یا آب: بررسی کنید که آیا کار می کند. پس با ما همراه باشید….

ماشین با آب:

ماشینی که با آب روشن می شود چگونه کار می کند؟

خودرویی با سوخت آب یا بهتر است بگوییم ایده آل ترین اختراع در زمینه خودرو، اما آیا می تواند به خوبی خودروهای تسلا بدون سوخت باشد؟

آیا می تواند تمام خواسته های ما را برآورده کند؟ اما در اینجا می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا این خودرو به صورت دوره ای کار می کند؟ این ماشین خوب کار میکنه یا اصلا چطور کار میکنه؟

این: دستگاه آب: دارای مخزن ذخیره و فشرده سازی هیدروژن است. در: طراحی هیدروژن: در این مخزن باید از پمپ های هیدروژن استفاده شود، از طرفی برنامه ریزی شده است که آب را مستقیم وارد مخزن کنیم.

اولین طرح این است که هیدروژن باتری خودرو را پس از انتقال انرژی در چرخه سیستم شارژ می کند و سپس خودرو حرکت می کند. در اصل، همیشه باید هیدروژن یا پمپ هیدروژن در مسیر خود داشته باشید. اما در طرح بعدی فقط به آب نیاز دارید که برای مسافت حدود 50 کیلومتر حدود 40 لیتر است، البته در ابتدا برای 40 لیتر بنزین حدود 20 کیلومتر بود.

البته شرایط آب باید مساعد باشد و املاح در این آب زیاد نباشد.

ماشینی که با آب کار می کند چه ویژگی هایی دارد؟

اگر بخواهیم ویژگی های این خودرو را بگوییم به صورت زیر خواهد بود:

1- جلوگیری از آلودگی هوا:
2- تولید اکسیژن پس از تخلیه انرژی هیدروژن برای باتری:
3 – در دسترس بودن آب:
4-آب ارزان:
5 – و…

اما معایب خود را نیز دارد:

1 – عدم وجود پمپ های هیدروژنی متعدد:
2- باید از آب تمیز و تصفیه شده استفاده کنید:
3- هزینه تعمیر بالا:
4- هزینه خرید بالا:
و…

ماشین با آب:

آیا می توانیم موتورسیکلت با این سبک بسازیم؟

ماشین با آب: کار می کند، سیستم طراحی شده ای دارد و بله، می توانید از این سیستم در موتورسیکلت ها نیز استفاده کنید. با کمی تغییرات مهندسی می توانید از هر طرحی بهترین استفاده را ببرید.

باید در این راه پول و ایده های زیادی خرج کنید و بدانید که در ابتدا راه خود هستید و بهتر است در این زمینه اطلاعات زیادی داشته باشید.

تفکر در این زمینه می تواند بسیار نوآورانه باشد. بهتر است ابتدا از ماشین های بنزینی شروع کنید و یک ماشین بنزینی کوچک در کارگاه خود بسازید. سپس سیستم را تغییر دهید و یک موتور بسازید. حالا می توانید طرحی بدهید که از آب برای جابجایی سیستم استفاده کنید.

اگر بتوانید این کار را انجام دهید، تمام کشورهای دنیا از شما استقبال زیادی خواهند کرد.

ماشین با آب:

ماشین برقی بهتر است یا آبی؟

البته برق در 2 طرح و در نهایت استفاده می شود. در خودروهای برقی پس از استفاده از این خودرو باید به سراغ پمپ رفته و خودروی خود را شارژ کنید.

در خودروهای آبی باید از آب استفاده کنید که در این فرآیند و در نهایت باتری خودروی شما شارژ می شود و می توانید از باتری خودرو برای حرکت خودرو استفاده کنید.

دیدید در نهایت باید از برق استفاده کنید. به همین دلیل خودرو آبی نتوانست رتبه خوبی کسب کند و همه انتظارات به این ترتیب از بین رفت.

آیا این خودرو قدرت کافی برای حرکت در تمام زوایا را دارد؟

ماشین با آب: با گیربکس الکتریکی مکانیکی کار می کند که در این صورت خودرو برای زوایای بسیار تیزتر با قدرت بیشتر از باتری استفاده می کند.

حجم باتری آنقدر زیاد است که می تواند برای مدت طولانی کار کند اما در این شرایط با شیب بسیار تند نباید انتظار عملکرد زیادی داشت.

در این شرایط خودروی تسلا می تواند حدود 2 ساعت متوالی در شیب های تند حرکت کند.

مقاله ویژه: دانلود کتاب آیین نامه سوم دبستان: !

حرف آخر!

ماشین آلات و سیستم های آب کار: عالی است، اما معایب خود را نیز دارد. متاسفانه این خودرو با این سبک نتوانست مخاطبان خوبی داشته باشد.

این طرح زمانی موفق می شود که بتوانید مستقیماً از آب انرژی دریافت کنید و یا بتوانید این سیستم را با هر نوع آب (تصفیه شده و تصفیه نشده و …) کار کنید.

شما نمی توانید شک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 17 =