درآمد اسپرتی های ماشین در ایران چقدر است ؟ ( جدید 1400 ) !

[ad_1]

درآمد ورزش خودرو: ماشین تو ایران یا همون وسایل اسپرت چنده؟ آیا می توانیم در این زمینه هم کار کنیم؟ برای حرفه ای شدن در این زمینه چه کاری باید انجام دهیم؟ و…

سوالات زیادی در این زمینه مطرح شده است که در این مقاله می خواهیم به صورت ساده تمامی این موارد را بررسی کنیم. در این صورت اگر می خواهید در زمینه ورزش خودرویی فعالیت کنید، این مقاله برای شما بسیار مفید و موثر خواهد بود.

به همین دلیل با ما همراه باشید…

مقاله قبلی: درآمد متخصصان گیربکس خودرو در ایران چقدر است؟

درآمد ورزش خودرو:

درآمد ورزشکاران در ایران چقدر است؟

به قسمتی می رسیم که در مورد حد وسط صحبت می کنیم. برای اینکه بدانیم درآمد ورزشکاران تهرانی چقدر است از یک متخصص در این زمینه سوال کرده ایم که در این مطلب تمامی موارد را برای شما بررسی می کنیم.

درآمد ورزش خودرو: که کاملا بستگی به حرفه و موارد چند پاراگراف پایین آن بسیار زیاد است. به عنوان مثال این فرد ماهیانه حدود 60.000.000 تومان درآمد خالص داشته است و البته باید توجه داشت که این موفقیت پس از سال ها به دست آمده است.

همچنین فروشگاه ورزشی برای این شخص است و اجاره ای پرداخت نمی کند و خوبی ماجرا این است که در منطقه ای بسیار شلوغ مغازه دارد که به طور متوسط ​​روزانه 2 میلیون سود خالص برای او به همراه دارد.

دلیل بعدی این است که بسیار ارزانتر از سایر رقبا کار می کند و در کار خود نیز تخصصی است و حداقل 10 سال سابقه کار دارد.

برای حرفه ای شدن در این زمینه چه کار کنیم؟

برای اینکه در زمینه خودروهای اسپرت بسیار حرفه ای باشید باید تجربه کسب کنید. کارآموزی در یک فروشگاه تمام وقت برای حداقل 1 سال.

به یاد داشته باشید که هیچ کلاسی نمی تواند در این زمینه کمک زیادی به شما کند و باید به صورت عملی و تجربی به قدرت خودرو و نکات بسیاری دست پیدا کنید. پس برای حرفه ای شدن در این زمینه اصلا به کلاس ها تکیه نکنید. ابتدا باید در این رشته و در هر رشته فنی دیگری شاگرد شوید.

بدون شک یک سال پس از شروع کار درآمد شما افزایش می یابد اما در 2 بند زیر تمامی موارد برای افزایش درآمد شما در این زمینه را بررسی کرده ایم. پس به ما بپیوندید

مقاله پرطرفدار در سایت: دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی در ایران!

درآمد ورزش خودرو:

سرمایه اولیه کار چقدر است؟

برای اینکه بتوانید در این زمینه فعالیت کنید و مغازه خود را داشته باشید باید سرمایه ای در حدود 60 میلیون را برای لوازم کنار بگذارید. اما اگر می خواهید خیلی بیشتر درآمد داشته باشید، حتما مغازه مورد نظرتان را رهن کنید.

در این شرایط است که استرس مغازه دار را نخواهید داشت و با پولی که می خواستید برای اجاره بپردازید، کار خود را تبلیغ کنید.

راز موفقیت و فروش بیشتر وسایل ورزشی چیست؟

رازهای موفقیت و صعود: درآمد ورزش خودرو: در ایران به موارد زیر بستگی دارد تا بتوانید فروش زیادی داشته باشید: لوازم جانبی خودروهای اسپرت: موارد زیر را حتما بررسی کنید:

1 – مغازه شما در یک مکان شلوغ است:
2 – رهن کامل یا خرید مغازه:
3- حرفه ای بودن در کار:
4- کار ارزان برای جذب مشتری بیشتر:
5- خوب صحبت کردن و کنار آمدن با مشتری:
6- کامل بودن: تجهیزات ورزشی: در فروشگاه:
7- نداشتن رقیب در محل کار شما:
8 – و…

درآمد ورزش خودرو:

آیا با درآمد این کار می توان زندگی خوبی داشت؟

قطعا بله. اگر در کار خود بسیار حرفه ای باشید درآمد شما نیز افزایش می یابد. به طور کلی درآمد ورزشکاران بسیار بالاست اما نکات ذکر شده در بند بالا را نیز باید به خوبی انجام دهید و حتما سرلوحه کار خود قرار دهید.

اما حداقل درآمد ورزشکاران در ایران حدود ۷ میلیون تومان سود خالص در ماه است و البته در این مورد نیز باید مشتریان خود را داشته باشید.

مشتری رازی برای شما مشتری می آورد پس در این زمینه متخصص شوید. باید اضافه کرد که درآمد شما از فروش باند و ضبط، شیشه دودی، کربن، تنظیم ارتفاع و لوازم جانبی و همچنین رینگ اسپرت برای خودرو: است.

برای داشتن درآمد بیشتر به شما پیشنهاد می کنم وسایل خاص و کمی پرطرفدار داشته باشید و سعی کنید وسایل اسپرت بیشتری برای خودروهای موجو در ایران داشته باشید.

اگر بتوانید برای همه برندها در زمینه ورزش کار کنید، در این مورد می توان گفت: درآمد ورزش خودرو: در ایران بسیار زیاد است.

آیا می توانیم شغل مکانیکی را از نظر درآمد با این کار مقایسه کنیم؟

ببینید اشتباه است که شما: درآمد خودروهای اسپرت: یا: تجهیزات ورزشی خودرو: با مکانیک مقایسه کنید اما برای موفقیت باید بتوانید خوب کار کنید. در این صورت می توانید در هر دو زمینه درآمد بسیار بالایی داشته باشید.

مقایسه در کارهای تخصصی را نمی توان عاقلانه دانست و برای موفقیت باید نکات ذکر شده را در نظر گرفت.

حرف آخر!

درآمد ورزش خودرو: یا: فروشندگان خودروهای اسپرت: در ایران زیاد هستند اما باید در کار خود به اندازه کافی متخصص باشید.

به هیچ وجه تبلیغات در فضای مجازی را فراموش نکنید که می تواند مشتریان زیادی را حتی از استان های دیگر برای شما به ارمغان بیاورد پس برای افزایش درآمد خود حتما تبلیغات کنید و این را فراموش نکنید.

سعی کنید یک سال دانشجو باشید تا بتوانید در این زمینه موفق باشید.

به امید پیروزی برای شما عزیزان

گواهیران:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 20 =