درآمد اگزوز سازی ماشین در ایران چقدر است ؟

[ad_1]

درآمد اگزوز: تو ایران چنده؟ آیا با درآمد این رشته می توانیم کیفیت زندگی خوبی داشته باشیم؟ آیا این رشته در ایران مشتریانی مانند مکانیک دارد؟ برای شروع چه کاری باید انجام دهیم؟

اینها سوالات کسانی است که می خواهند در ایران در این زمینه فعالیت کنند. پس اگر می خواهید اطلاعات مفیدی در این زمینه داشته باشید در این مقاله با ما همراه باشید.

مقاله قبلی: درآمد مکانیک خودرو در روسیه چقدر است؟

درآمد اگزوز:

درآمد اگزوزسازی در ایران چقدر است؟

درآمد اگزوز در ایران بستگی به منطقه و حرفه ای بودن افراد و کمبود یا عدم وجود رقیب و ارزان بودن درصد سود مغازه دار و … دارد اما از یک اگزوزساز قدیمی در منطقه آزادی جویا شدیم. تهران و می خواهیم در این مقاله به طور خلاصه تمامی موارد را شرح دهیم.

درآمد این کارشناس در تهران به دلیل عدم رقابت و همچنین سن این فرد و همچنین تخصص وی در انواع خودروها و داشتن متریال مخصوص برای هر خودرو، ماهیانه حدود 40 میلیون تومان است.

این اگزوزخانه حدود 20 سال است که در این منطقه فعالیت می کند و با کلیه مکانیک ها و پالایشگاه های این منطقه در ارتباط است.

برای رسیدن به یک نتیجه خوب، باید بررسی کنید که اگر می خواهید در این زمینه از 0 کار کنید، باید بتوانید تمام موارد از جمله:

  1. مسابقات منطقه ای:
  2. ارتباط:
  3. داشتن تخصص در کلیه خودروها:
  4. داشتن کالاهای خودرو بیشتر:
  5. سرمایه اولیه:
  6. و…

چگونه می توانیم اگزوز شویم؟

برای اینکه بتوانید به صورت عملی و فنی در این زمینه فعالیت کنید، باید حدود 2 تا 3 سال در این زمینه شاگرد باشید و زمانی که به تمام پیچ و خم های این کار مسلط شدید، برای خود مغازه راه اندازی کنید.

برای تبدیل شدن به یک متخصص باید در عمل کار کرد و دانش نظری به هیچ وجه جواب نمی دهد.

همچنین برای راه اندازی کسب و کار باید سرمایه اولیه داشته باشید و همچنین یک جوشکار حرفه ای باشید.

درآمد اگزوز:

آیا با علم تولید اگزوز می توانیم از ایران مهاجرت کنیم؟

آره. اگر بتوانید در کار خود بسیار حرفه ای شوید، می توانید: کشورهایی مانند آلمان برای گذراندن دوره های اگزوز Ausbildung: برو بعد از گرفتن مدرک تو آژانس رشته خودت مدرک بگیر و در آینده بعد از گرفتن پاسپورت و اقامت راحت می تونی مستقل کارت رو شروع کنی.

برای ورود به خاک کشورهای صنعتی نیاز به ویزا دارید. یا تحصیل یا کار یا پیشنهاد.

در این مورد می توانید با یک مشاور مهاجرتی صحبت کنید.

درآمد اگزوز:

این رشته پردرآمدتر است یا مکانیک؟

اگر بخواهیم تصور کنیم که بسیار حرفه ای هستید و سرمایه اولیه دارید و رقبای کمتری در منطقه دارید، درآمد شما در این زمینه تقریبا به مکانیک و اثاثه یا لوازم داخلی می رسد.

برای بدست آوردن پول زیاد ابتدا باید همه چیز را بسنجید. در هر صورت ممکن است ماشین حدود 3 بار در ماه خراب شود اما اگزوزش خراب نشود.

درآمد اگزوز: در ایران خوب است اما با شرایطی که در بالا ذکر شد.

در هر صورت درآمد مکانیک ها می تواند بیشتر از درآمد سازندگان اگزوز خودرو باشد. شما می توانید در زمینه موتور سیکلت نیز فعالیت کنید، اما باید در منطقه خود شناخته شده باشید. سوالات آیین نامه رانندگی را از اینجا دانلود کنید !!!!!!!!!!!

آیا باید در زمینه اگزوز همه خودروها تجربه داشته باشیم؟

اینطوری بهتره درآمد اگزوز: این بستگی به تخصص بالا در همه زمینه ها و برندها دارد و نه اینکه مثلاً فقط خودروهای ایرانی را بتوانید تعمیر کنید.

همچنین می توانید با ارتباط با واردکنندگان لوازم جانبی خودروهای خارجی و تبلیغات زیاد درآمد خود را افزایش دهید. البته باید ببینید چه خودروهایی در منطقه ای که در آن هستید بیشتر حضور دارند، چه در یک منطقه راحت هستید یا یک منطقه معمولی.

درآمد اگزوز:

آیا ورزش شامل این رشته می شود؟

آره. اگر کارگاه اگزوز دارید می توانید خدمات ورزشی نیز انجام دهید که در این صورت درآمد بسیار بالاتری خواهید داشت و همیشه مشتریان خود را خواهید داشت.

بنابراین پیشنهاد می کنم در همه زمینه های رشته خود کار کنید.

درآمد اگزوز: تا زمانی که ارزان و حرفه ای کار کنید و مشتری مدار باشید می تواند بسیار بالا باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 16 =