درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران چقدر است ؟!

درآمد تعمیر گیربکس در ایران ماهانه چند است؟ آیا می توان در این زمینه به یک حرفه ای خوب تبدیل شد و اصلا چگونه می توانیم در این زمینه باتجربه شویم؟ آیا می توانیم در ایران به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنیم؟ درآمد این کار خوب است؟ آیا امکان مهاجرت وجود دارد؟ سوالات زیادی در این زمینه از ما پرسیده شده است که در این مقاله می خواهیم آن را به خوبی برای شما توضیح دهیم و یک بررسی کلی اما به زبان ساده داشته باشیم. پس اگر می خواهید تعمیرکار خوبی در گیربکس خودرو باشید، در این مقاله تا انتها با ما همراه باشید. پیشنهاد مقاله: درآمد کار در امداد خودرو چقدر است؟

Gearbox repair income:

درآمد تعمیرکار گیربکس در ایران در ماه چقدر است؟

درآمد تعمیرکار گیربکس خودرو: در ایران ماهیانه بسیار بالاست و آنقدر زیاد است که اگر بخواهید وارد این کار شوید درست است که خیلی سخت است اما کیفیت زندگی بسیار خوبی خواهید داشت و درآمد شما واقعا بالا خواهد بود.

اما بیایید ببینیم هزینه آن چقدر است؟ در این تحقیق از یک مکانیک حرفه ای در زمینه گیربکس در ایرانخودرو پرسیدیم که اکنون آزادانه مشغول به کار هستند.

درآمد این مکانیک ماهیانه حدود 30 تا 45 میلیون تومان است و مغازه بسیار حرفه ای در مکانی خوب در تهران دارد و البته فردی بسیار صادق و منصف است که به گفته مشتریان از اکثر مکانیک ها بسیار کمتر دریافت می کند. و تعمیرکاران گیربکس .

اما درآمد شما به عنوان متخصصی که مغازه ندارد حدود 10 تا 12 میلیون در ماه است و اگر درصدی کار کنید کمی بیشتر از این مقدار می شود. پس اگر می خواهید وارد این موضوع شوید باید بدانید: درآمد تعمیر گیربکس: در ایران بسیار زیاد است.

اگر بتوانید با گیربکس های اتوماتیک شروع کنید و به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت کنید، درآمدتان بسیار بسیار بالا خواهد بود.

مقاله تصادفی: دانلود رایگان کتاب آیین نامه رانندگی!

چگونه یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه شویم؟

متأسفانه خیلی ها فکر می کنند اگر سراغ فنی حرفه ای بروند در این رشته حرفه ای می شوند اما اصلا اینطور نیست و حتما باید 2-3 سال مکانیک بخوانی. در این صورت می توانید با خیلی چیزها آشنا شوید و تجربه کسب کنید.

حال به این سوال می پردازیم که آیا می توان مکانیک اتوماتیک را نیز شستشو داد؟ ببینید اگر بتوانید مانند گیربکس دستی عمل کنید درآمد شما آنقدر بالا می رود که نمی توانید تصور کنید اما اگر در همه زمینه ها حرفه ای باشید.

در هر صورت باید بتوانید تجربه بیشتری کسب کنید.

Gearbox repair income:

آیا با این حرفه میتوانیم از ایران مهاجرت کنیم؟

100% بله اگر مکانیک گیربکس دستی و اتوماتیک (بیشتر اتوماتیک) هستید به شما تبریک می گویم. شما می توانید در مرحله اول به امارات و در مرحله بعد به کشورهای اروپایی مهاجرت کنید. البته بهترین گزینه برای شما: آلمان در اروپا: و کانادا در ایالات متحده است و استرالیا در مراحل بعدی کار شما قرار دارد.

در هر صورت می توانید با تکمیل مدارک خود درآمد بسیار خوبی در این زمینه کسب کنید، فقط سعی کنید بسیار حرفه ای باشید. درآمد تعمیر گیربکس: خارج از ایران (اروپا حدود 4000 یورو) و در آمریکا حدود 5000 دلار در ماه است.

این حرفه بسیار پیچیده است و اگر در این شغل حرفه ای باشید، آینده شما به خوبی تضمین می شود.

مکانیک موتور سخت تر یا گیربکس؟

ببینید این سوال خیلی عجیبی است. البته موتور ساده تر از گیربکس است و نیازی نیست مثل گیربکس دقت کنید اما معمولا مکانیک گیربکس هم مکانیک موتور است و باید بتوانید در این زمینه ها هم تجربه داشته باشید.

به شما پیشنهاد می کنم در زمینه اصلی خود حرفه ای باشید و در سایر زمینه ها نیز امتیازهای دیگری کسب کنید.

Gearbox repair income:

بین ماشین یا گیربکس کدام بهتر است؟

گیربکس 100% اما تعمیر تودوزی در ایران هم درآمد بسیار خوبی دارد اما برای مهاجرت نمی تواند به اندازه علم گیربکس برای شما موثر باشد.

در هر صورت درآمد اثاثه یا لوازم داخلی در ایران بسیار بالاست که ما در سایت گواهران – همان سایت مقاله ای در این زمینه نوشته ایم که با جستجو در سایت گواهران به راحتی می توانید وارد صفحه این مقاله شوید.

حرف آخر!

درآمد تعمیر گیربکس: هم در ایران و هم در خارج از کشور بسیار بالاست. برای اینکه در این زمینه خوب و عالی باشید باید 2 سال شاگرد باشید.

به شما آموزش مکانیک گیربکس اتوماتیک را پیشنهاد می کنم که می تواند بهترین نتیجه را در این زمینه برای شما داشته باشد.

خداوند همیشه پیروز و موفق باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 18 =