درآمد صافکاری در ایران چقدر است ؟ ( جدید 1400 ) !

[ad_1]

درآمد پالایشی در ایران: چقدر است؟ این یک سوال بسیار مهم برای همه کسانی است که می خواهند وارد این حرفه بسیار پردرآمد در ایران شوند.

در این مطلب می خواهیم به سوالات بسیار مهم و بسیار ساده و البته تجربی پاسخ دهیم پس اگر عاشق این حرفه هستید و می خواهید وارد این حرفه شوید با ما همراه باشید.

م:مطلب قبلی: درآمد اگزوزسازی در ایران چقدر است؟ جدید!

درآمد پالایشی در ایران:

درآمد پالایشگاه در ایران چقدر است؟

درآمد ساکاری و نقاشی در ایران بستگی به شرایط و عوامل بسیار بسیار زیادی دارد که در این مقاله به صورت کاملا تجربی برای شما توضیح خواهیم داد اما برای این مطالعه به پالایشگاهی واقع در خیابان آزادی تهران رفته ایم تا در این مقاله ما را به خوبی راهنمایی کند. به آرامی

قبل از هر چیز باید بدانیم که این مغازه حدود 20 سال است که در این مکان فعالیت می کند و یکی از قدیمی ترین پالایشگاه های تهران است.

درآمد پالایش چقدر است؟

1 – محل شما باید شلوغ باشد:
2- باید خیلی حرفه ای باشید:
3- شما باید ارزانتر از بسیاری از همکاران خود کار کنید:
4- ابزار شما باید کامل باشد تا بتوانید به راحتی و سریع کار کنید:
5 – مغازه برای شماست (کارفرما باشید)
6- بسیار مهربان باشید:
7- دلسوز باشید:

عوامل ذکر شده می تواند تاثیر زیادی در درآمد ماهیانه شما داشته باشد اما درآمد این فروشگاه ماهیانه حدود 100 میلیون تومان است.

البته این فروشگاه دارای 5 متخصص حرفه ای در زمینه پولیش می باشد. و جالب است بدانید که تشخیص رنگ برای فروشندگان خودرو نیز جواب می دهد.

چگونه می توانیم یک پالایشگر و نقاش حرفه ای شویم؟

برای اینکه نظافتچی بسیار حرفه ای باشید باید حدود 2 سال شاگرد باشید، یعنی هر روز باید درب کارگاه باشید و بتوانید به خوبی با تمام چالش ها کنار بیایید و هر روز در حال یادگیری باشید. .

سختی های این کار کم نیست و می توان از سختی های این کار یاد کرد:

1- باید سرما و گرمای هوا را تحمل کنید:
2- اگر سرکار نیستید درآمد ندارید:
3 – باید با نویز کنار بیایید و پیشنهاد می کنم از صدا خفه کن مانند هدفون استفاده کنید:
4- تا جایی که می توانید در این کار تجربه کسب کنید:
5- اگر اشتباه کردید باید آن را بپذیرید و اگر اشتباه کردید باید آن را نیز از دست بدهید.
6 – و…

البته سختی های این کار در اینجا خلاصه نمی شود و باید با جان و دل در این راه قدم بزنید و مسلم است که در بسیاری از مواقع ممکن است خسته شوید، اما پیشنهاد می کنم استراحت کنید و یاد بگیرید و سفر کنید. راه فراموش نکن.

درآمد پالایشی در ایران: خوب است و گاهی اوقات زیاد است، اما باید آنقدر حرفه ای باشید که شناخته شوید و اگر برای مشتریان یا دوستانتان اتفاقی بیفتد، شما را معرفی کنند و برای رسیدن به آن سطح، واقعاً باید بهترین باشید. کار. هم از نظر مالی و هم مالی.

بنابراین شما نیز می توانید در این زمینه به درآمدهای بسیار بالایی برسید.

برای دانلود سوالات با مقاله سوالات آیین نامه رانندگی همراه باشید!

درآمد پالایشی در ایران:

آیا می توانیم با مهارت پولیش خودرو از ایران به کشورهای دیگر مهاجرت کنیم؟

مهاجرت با این حرفه نیازمند 100% زبان آن کشور و ارائه مدرک فنی حرفه ای به سفارت آن کشور می باشد. بیایید مهاجرت کاری به آلمان را بررسی کنیم.

بیایید تصور کنیم که شما یک نظافتچی بسیار حرفه ای هستید و از ایران می خواهید: مهاجرت فنی به آلمان: . اولین چیزی که سفارت به شما می گوید این است که باید مدارک زیر را همراه داشته باشید:

1 – مدرک زبان آلمانی B2:
2 – شما باید حداقل 6000 یورو داشته باشید:
3 – باید مدارک فنی و حرفه ای و بیمه کار خود را ارائه دهید تا ثابت کنید چندین سال (حداقل 3 سال) در این زمینه کار کرده اید.

سپس زمانی که این مدارک را به سفارت تحویل می دهید 6 ماه پس از تایید (ویزای به نام ویزای کار که 6 ماه فرصت دارید) به شما فرصت داده می شود تا شغل خود را در آلمان پیدا کنید. در این صورت پس از یافتن کار در آلمان در این زمینه می توانید به اداره مهاجرت و کار آلمان مراجعه کرده و درخواست ویزای کار را به اقامت یک ساله تغییر دهید.

در این صورت شما به مدت 1 سال اجازه کار در این کشور را دارید اما سوال اینجاست که آیا آنقدر حرفه ای هستید که بتوانید با ابزارهای بسیار به روز در این کشور کار کنید؟ البته اگر در کار خود حرفه ای باشید، یادگیری این موارد برای شما حدود 1 ماه و زمان از شما نمی گیرد.

ولی: درآمد پالایشی در ایران: در مقایسه با آلمان بسیار پایین است. یعنی درآمد شما در این کشور به حداقل 5000 یورو در ماه می رسد اما اگر به صورت درصدی کار کنید در غیر این صورت 3400 یورو حقوق به شما تعلق می گیرد.

البته با کسر مالیات حدود 2800 یورو برای شما باقی می ماند که یک مهمانی درآمدی بسیار خوب در این کشور است.

آیا با درآمد این حرفه می توانیم کیفیت زندگی خوبی در ایران داشته باشیم؟

آره. درآمد پالایشی در ایران: اگر در کارتان خیلی حرفه ای هستید و اگر درصدی هستید حداقل ماهیانه 10 میلیون تومان (حداقل) است.

اکنون سبک زندگی خود را مقایسه کنید تا ببینید آیا این درآمد برای شما مناسب است یا خیر.

البته این درآمد برای کسانی که حرفه ای هستند بسیار کم است و معمولا درآمد پالایشگاه ها حدود 20 میلیون تومان در ماه است.

و اگر کارگاه برای شماست، دیگر هیچ

درآمد پالایشگاه های خودروهای سنگین چقدر است؟

اطلاعات زیادی در این زمینه در دسترس نبود اما افرادی که با آنها صحبت کردیم می گویند درآمد در این کشور حداقل ماهیانه حدود 10 تا 15 میلیون تومان است.

البته شما باید خیلی قدیمی و حرفه ای در این زمینه باشید و حتما شما را بشناسند.

پالایش خودروهای سنگین در ایران بازار داغ و رقابتی ندارد زیرا بیشتر آنها به سمت خودروهای سبک می روند.

درآمد پالایشی در ایران:

درآمد پالایشگاه های خودرو خارجی در ایران چقدر است؟

به بحث جالبی رسیدیم. البته خیلی مختصر آن را بررسی کرده ایم اما می تواند برای شما بسیار مفید باشد.

درآمد پالایشی در ایران: برای خودروهای خارجی و در کل حتی مونتاژها در ایران آنقدر زیاد است که اگر در این زمینه حرفه ای باشید درآمد شما می تواند بسیار بسیار بالا باشد و 100 میلیون تومان در این زمینه برای شما درآمد بسیار عادی خواهد بود حتی اگر درصدی می گیری بودن.

به عنوان مثال در شرق تهران یک کارگاه تخصصی صافکاری در زمینه خودروهای خارجی مانند بنز و بی ام و وجود دارد که درآمد ماهانه هر متخصص در این کارگاه در کمترین حالت ممکن تقریباً 50 میلیون تومان است، البته تمام خارجی. ماشین ها تعمیر می شوند و اصلاح و نقاشی: آنها به صورت حرفه ای انجام می دهند.

آره: درآمد پالایشی در ایران: تا زمانی که هم حرفه ای باشید و هم در کارتان خیلی قدیمی باشید، خیلی زیاد است.

آیا برای درآمد بیشتر باید کارگاه پالایشی داشته باشیم؟

این نکته بسیار مهمی است. برای اینکه درآمد شما خیلی بالا باشد باید بتوانید کارگاه داشته باشید اما حساب کتاب حسابی دقیق داشته باشید تا بتوانید از مخارج سال اول سربند خارج شوید وگرنه این موضوع می تواند یک مشکل برای شما

به طور کلی همیشه به پیشرفت در کار خود فکر کنید.

حرف آخر!!

درآمد پالایشی در ایران: این به خیلی چیزها و مهمتر از همه نگرش اجتماعی و حرفه ای شما بستگی دارد.

شما باید تا جایی که می توانید با مشتری کار کنید تا خودتان کار را به دست آورید و تا جایی که می توانید با مشتری خود دوست شوید به سراغ رقبای خود نروید، در این صورت درآمد شما به قدری بالا می رود که یک روز خودتان این کار را انجام خواهید داد. در این مورد به دانش آموزان خود آموزش خواهید داد.

به هیچ وجه نمی‌خواهم این را به مادر توصیه کنم که غیرفعال باشد.

پیروز و سربلند باشید.
مهندس عسگری، شاهدان.

گواهیران:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =