درآمد لوازم یدکی ماشین در ایران چقدر است ؟ ( 1400 ) !

[ad_1]

درآمد قطعات یدکی: تو ایران چنده؟ سوالی که شاید بارها از خود پرسیده باشید و فکر کرده باشید شاید بتوانم در این زمینه کار خوبی انجام دهم.

اگر شما هم به این حوزه کاری علاقه دارید، در این مقاله می خواهیم به زبانی بسیار ساده از درآمد این کار در ایران به شما بگوییم که می تواند اطلاعات کاملی را برای شروع کار خود در این زمینه در اختیار شما قرار دهد. پس اگر می خواهید در این زمینه فعالیت کنید با ما همراه باشید.

مقاله قبلی سایت: چرا باید تسلا بخریم؟؟؟

درآمد قطعات یدکی:

درآمد قطعات یدکی در ایران چقدر است؟

برای اینکه بفهمیم درآمد فروشندگان قطعات خودرو چقدر است، نگاهی به افرادی می اندازیم که سال هاست در این زمینه فعالیت می کنند و سوالاتی در این زمینه از آنها می پرسیم.

برای این مطالعه به سراغ تجهیزات فروش در غرب تهران در شهرک اکباتان رفتیم. با ما همراه باشید….

درآمد قطعات یدکی: بستگی به عوامل زیر دارد:

1- نداشتن رقیب یا کمبود همکاران در محل کار:
2- ارتباط خوب با مشتری:
3- نزدیکی به مکانیک و ابزار جلو و کارهای برقی:
4- دوستی و حتی عقد قرارداد با مکانیک های محل:
5- سرمایه زیاد برای خرید قطعات زیاد برای تمامی برندهای خودرو:
6- فروش کم سود بالا:
7- بنرهای تبلیغاتی و تابلوهای مناسب فروشگاه:

همه این 7 مورد می تواند تاثیر زیادی بر درآمد شما داشته باشد، اما از همه مهمتر اینکه چند سال است که در یک مکان کار می کنید و این یکی از مهمترین موارد برای شغل شما است.

درآمد قطعات یدکی: در ایران ماهیانه حدود 15 تا 50 میلیون تومان است و این درآمدی است که اکثر لوازم یدکی در ماه کسب می کنند.

البته درآمد خیلی بیشتر از این است اما درآمد بیشتر قطعه فروشان را نوشته ایم و این درآمد خالصی است که قبل از هزینه های اضافی برای مغازه دار باقی می ماند.

بنابراین برای شروع، باید عمیقاً در مورد این مسائل فکر کنید و همه موانع را بررسی کنید.

چقدر سرمایه نیاز داریم تا بتوانیم این تجارت را راه اندازی کنیم؟

حداقل سرمایه برای شروع کار حدود 300 میلیون تومان است که البته هزینه رهن مغازه در این مورد در نظر گرفته نمی شود و این سرمایه برای امسال و سال آینده مشخص نیست.

اما باید سعی کنید لوازم جانبی همه برندهای بزرگ را داشته باشید و این مزیت بسیار خوبی برای شماست. بیایید نگاهی بیندازیم که آیا این اصلاً کار می کند یا خیر.

ببینید، هر ساله بسیاری از جوانان گواهینامه رانندگی خود را دریافت می کنند و بعد از آن: دریافت گواهینامه رانندگی: آنها به خودرو نیاز دارند و خودروسازان خودروهای زیادی را در سال می فروشند، بنابراین نیاز زیادی به مکانیک ها و فروشندگان تجهیزات در جامعه احساس می شود.

برای شروع باید بسیاری از موارد (7 مورد) ذکر شده در پاراگراف بالا را مرور کنید و همچنین بدانید که خودروهای زیادی در ایران وجود دارد، بنابراین همیشه به کار شما نیاز است.

درآمد قطعات یدکی:

آیا باید خرید کنیم؟

اگر فروشگاه لوازم یدکی داشته باشید درآمد شما بسیار بالا خواهد بود. در این صورت می توانید فروش خود را افزایش دهید اما اگر می خواهید حالت موبایلی داشته باشید باید سبک کسب و کار خود را به صورت آنلاین پیش ببرید تا مشتریان بتوانند از شما قطعات بخرند و کسب درآمد کنند.

در کل بله اگر مغازه داشته باشید خیلی بهتر است. اما به فکر داشتن سایتی برای کار خود نباشید تا بتوانید درآمد خود را به صورت آنلاین افزایش دهید.

معماهای درآمد بالا در این زمینه چیست؟

درآمد قطعات یدکی: بسیار بالا، البته اگر درک خوبی از آنچه در پاراگراف های بالا گفته شده است داشته باشید. اما ممکن است بپرسید، آیا این بدان معناست که فروشندگان لوازم خانگی فقط از این طریق درآمد کسب می کنند؟

خیر فروشندگان لوازم خانگی درآمد زیادی دارند یا بهتر است بگوییم شاخه های درآمدی زیادی دارند و یکی از مهم ترین آنها مکانیک بودن و رفع مشکل خود مشتریان از نظر تعویض لنت و لنت است. روغن ها و..

برخی لوازم دست دوم و خراب را خرید و تعمیر می کنند و با قیمت بالاتری می فروشند. بله، اگر می خواهید واقعاً درآمد خوبی داشته باشید، هیچ مشتری نباید بدون پاسخگویی و بدون خرید به فروشگاه دیگری مراجعه کند. پس در این مورد هم باید بتوانید خوب عمل کنید.

درآمد قطعات یدکی:

آیا با درآمد لوازم جانبی و لوازم یدکی می توان زندگی خوبی داشت؟

100% بله البته سبک زندگی هر فردی متفاوت است، اما اگر می خواهید درآمد زیادی داشته باشید و بتوانید کیفیت خوبی در زندگی خود داشته باشید، باید بتوانید به غیر از فروش در این زمینه، کارهای بسیار دیگری نیز انجام دهید.

درآمد قطعات یدکی: در ایران زیاد است اما باید بتوانید هر 7 مورد در پاراگراف های بالا را به خوبی بررسی کنید و تصمیم نهایی را جدی و حساب شده بگیرید.

پیروز و موفق و سربلند باشید.
مهندس عسگری – شاهدان.

گواهیران:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × سه =