میزان درامد یک مکانیک در امارات؟

درآمد مکانیکی در امارات: چقدر است؟ آیا می توانیم به عنوان مکانیک وارد این کشور شویم و درآمد کسب کنیم؟ آیا اصلاً می توانیم در این کشور کار مجانی داشته باشیم و در این کشور بمانیم؟

در این مقاله می خواهیم به بررسی یک رشته بسیار ساده و به دور از پیچیدگی این رشته بپردازیم تا شما که مکانیک حرفه ای هستید و به دنبال مهاجرت هستید به خوبی دانش خود را در این زمینه افزایش دهید. اما باید بدانید که یکی از بهترین کشورها را برای مهاجرت انتخاب کرده اید. پس با ما همراه باشید…

Mechanical income in the UAE:

درآمد مکانیک در امارات چقدر است؟

حداقل درآمد یک کارگر در امارات حدود 2500 تا 3000 درهم در ماه است. پس حالا که حداقل درآمد را می دانید، ببینیم: درآمد مکانیک متخصص در امارات: چقدر است؟

ما فرض می کنیم که شما هم عربی و هم انگلیسی را به خوبی می دانید. در این صورت شما قصد مهاجرت دارید و تجربه زیادی در زمینه مکانیک خودرو دارید. حالا چه در زمینه برق چه مکانیک چه اثاثه یا لوازم داخلی. در مورد تمامی این موارد در مطالب بعدی توضیح خواهیم داد.

درآمد مکانیکی در امارات: آنقدر بالاست که اگر حرفه ای باشید می توانید زندگی خوبی در این کشور داشته باشید. اگر کارمند برند خاصی مانند بنز یا بی ام و یا پورشه باشید درآمد شما حدود 12000 درهم در ماه است.

حال درهم را به نرخ روز به ریال محاسبه کنید.

البته باید هزینه زندگی در این کشور را هم محاسبه کنیم که در ادامه به آن می پردازیم.

آیا میتوانیم به عنوان مکانیک از ایران به این کشور مهاجرت کنیم؟

100% بله اگر می خواهید به عنوان مکانیک از ایران وارد این کشور شوید و به این کشور مهاجرت کنید، باید در کار خود مسلط باشید تا شما را بخواهند.

شما هم می توانید با ویزای پیشنهاد شغلی به این کشور بیایید و هم با ویزای جستجوی کار 6 ماهه که شرایط بسیار سختی برای این کشور دارد.

شما باید به زبان عربی مسلط باشید و همچنین مدارک مکانیک ویژه ای در سطح بین المللی داشته باشید، به عنوان مثال مکانیک بنز باشید تا بتوانید در این کشور با مدرک آلمانی یا … خودتان به دنبال کار بگردید.

بنابراین کار نمی کند و مطمئناً در این زمینه موفق خواهید شد. درآمد مکانیکی در امارات متحده عربی: امتیاز واقعاً خوبی در بین سایر کشورهای جهان دارد.

مقاله پربازدید سایت: دانلود سوالات آیین نامه رانندگی جدید!

Mechanical income in the UAE:

چگونه یک مکانیک ماهر شویم؟

برای تبدیل شدن به یک مکانیک بین المللی، ابتدا باید اصول مکانیک را با یک کارآموز یاد بگیرید، در این صورت می توانید درآمد آینده خود را تضمین کنید. شما باید به مدت 2 سال در یک گاراژ شاگرد باشید.

اما بعد از آن باید مکانیک فلان برند باشید، مثلا بدانید بنز در امارات تقاضای زیادی دارد و اگر مکانیک این برند باشید قطعا در این کشور به راحتی کار خود را پیدا خواهید کرد. .

شما باید 3 رشته مکانیک در آلمان یا ترکیه و حتی امارات بگذرانید و با مدرک به سفارت بروید تا اجازه کار در امارات را بگیرید. در این صورت می توانید به عنوان متخصص وارد این کشور شوید.

پس علاوه بر تجربه، به دوره های آکادمیک نیز در این زمینه نیاز دارید.

آیا درآمد مکانیک در امارات می تواند هزینه های زندگی در این کشور را تامین کند؟

این سوال خوبی است. درآمد یک کارگر ساده در این کشور حدود 3000 درهم در ماه است و شما می توانید خرج خود و خانواده تان را تامین کنید اما اگر به عنوان متخصص به این کشور بیایید درآمد شما حدود 12000 درهم است.

حالا شما حساب کنید که حتی اگر هزینه تفریح ​​شما بسیار بالا باشد، می توانید به راحتی در این کشور زندگی کنید و زندگی شما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

قبل از ورود به این کشور حتما زبان عربی را یاد بگیرید.

آیا می توانیم در این کشور گاراژ مکانیکی بسازیم یا باید زیر نظر یک برند خاص باشیم؟

سوالی که بسیاری از کاربران از ما می پرسند این است که آیا می توانیم در این کشور کارگاه مکانیکی راه اندازی کنیم؟ بله، می توانید، اما باید در این کشور اقامت داشته باشید و چندین سال به عنوان کارمند در این کشور کار کنید.

اما راه دیگری هم وجود دارد و آن گرفتن ویزای سرمایه گذاری در این کشور است که می توانید مبلغی در حدود 10 میلیارد تومان (نرخ امروز که ممکن است برای فردا تغییر کند) وارد کنید و یک کارگاه مکانیکی در این کشور خریداری کنید.

در این صورت می توانید بدون کارمند شغل خود را در این کشور داشته باشید که البته از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

Mechanical income in the UAE:

آیا کیفیت زندگی یک مکانیک در ایران با امارات قابل مقایسه است؟

درآمد مکانیکی در امارات: آنقدر (البته کارمندی) است که اگر این درآمد را با ایران مقایسه کنید، تقریباً شبیه یک شوخی تلخ است.

اگر در این کشور به عنوان مکانیک کار می کنید که دیگر هیچ

بنابراین درآمد و کیفیت زندگی یک مکانیک شاغل در گاراژ در ایران بسیار بسیار کمتر از همکارش در امارات است.

حرف آخر!!

درآمد مکانیکی در امارات: خیلی خوب است اما رسیدن به این کشور بسیار سخت است، مراحل بسیار سختی را باید طی کرد. در این صورت باید زبان عربی و انگلیسی را به خوبی بلد باشید تا بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید.

شما باید مدارک معتبری داشته باشید و مکانیک یک برند خاص را به صورت حرفه ای بدانید. در این صورت درآمد شما بسیار بالا خواهد بود.

پس برای رسیدن به هدفتان حتما تلاش خود را افزایش دهید تا بتوانید موفق شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − نه =