درآمد نمایشگاه ماشین در ایران چقدر است ؟ ( جدید 1400 ) !

[ad_1]

درآمد نمایشگاه خودرو: تو ایران چنده؟ میشه یه روز نمایشگاه ماشین داشته باشیم؟ درآمد حاصل از این کار خوب است؟ آیا اصلاً لازم است نمایشگاه اتومبیل داشته باشیم؟

و این یکی از سوالاتی است که کاربران شاهد بارها مطرح کرده اند و امروز می خواهیم اطلاعات خوبی در مورد آن به شما بدهیم پس با ما همراه باشید.

در ضمن برای اینکه از این راه درآمد خوبی داشته باشید، توصیه های ما در این مقاله را به خوبی دنبال کنید. مطلب قبلی در مورد درآمد مسافری شرکت تپسی بود که روی همین مطلب کلیک می شود: می توانید مقاله مذکور را مطالعه کنید.

با ما بمان…

نمایشگاه ماشین:

درآمد نمایشگاه خودرو در ایران و ماهانه چقدر است؟

درآمد مغازه ها یا نمایشگاه های خودرو: تو ایران چنده؟ برای اینکه این پرونده را به خوبی و به دور از پیچیدگی ها بررسی کنیم، به سراغ یکی از فروشنده های باسابقه در خیابان های تهرانپارس تهران رفتیم تا در این مطلب به ما کمک کند، با ما همراه باشید.

درآمد غرفه داران خودرو: به گفته این فروشنده بین 30 تا 100 میلیون تومان در ماه متغیر است یعنی اگر نمایشگاه خودرو داشته باشید این درآمد ماهیانه شما خواهد بود. البته این یک حد متوسط ​​برای فروش بود و برای اکثر غرفه داران این درآمد چیزی حدود 50 میلیون تومان سود ماهیانه است.

البته برای فروشندگان برند این درآمد بسیار بیشتر است. مجموع درآمد در این زمینه مشخص نیست اما حداقل درآمد ماهانه شما در بدترین حالت چیزی حدود 15 میلیون تومان سود خالص است.

مقاله تصادفی: دانلود نمونه سوالات آیین نامه رانندگی!

سرمایه اولیه برای شروع چقدر است؟

سرمایه اولیه برای شروع کار شامل اجاره نمایشگاه خودرو و خط تلفن ثابت و خط کار نمایشگاهی و هزینه های داخلی نمایشگاه می باشد.

بهتر است رهن را تکمیل کنید و از اجاره بپرهیزید زیرا اصلا کار درستی نیست و شروع به اجاره می کنید و فقط باعث ضرر و زیان برای شروع کار شما می شود.

دکوراسیون داخلی آنچنان مهم نیست، اما مقدار مناسبی از مبلمان داشته باشید.

نمی توان دقیقاً گفت که سرمایه اولیه نمایشگاه خودرو چقدر است، اما برای شروع حدود 400 میلیون تومان کافی است و اگر رهن ندارید، حداقل اگر مکانتان خوب است، اجاره کمی بدهید.

اما برای شروع خرید و فروش باید حدود 400 میلیون تومان سرمایه داشته باشید. البته این برای شما خوب است. دیگری این است که شما 1 میلیارد سرمایه دارید و این سرمایه برای شروع عالی است.

درآمد نمایشگاه خودرو: در ایران و در هر شهری بستگی به مکان نمایشگاه شما دارد. بنابراین مکان نمایشگاه می تواند عامل بسیار مهمی برای شما باشد. البته در بین موارد دیگر فقط یک عامل….

نمایشگاه ماشین:

چگونه می توانیم یک فروشنده حرفه ای شویم؟

برای اینکه از این راه درآمد بالایی داشته باشید باید بتوانید حرفه ای فروش شوید. این بدان معناست که مشتری که به نمایشگاه شما آمده است باید کاری را انجام دهد که شما در نظر داشته باشید زیرا قطعا به جاهای دیگر می رود اما شما باید بتوانید مشتری را جذب کنید که راه حل های زیر حاصل چندین سال تجربه در این زمینه است. کار این است:

1 – با مشتری بسیار مودبانه اما دوستانه صحبت کنید:
2- سعی کنید برای مشتری راه حلی داشته باشید، یعنی اگر پولش کم است به او مشاوره رایگان و دوستانه بدهید:
3- سعی کنید سود کمی داشته باشید زیرا در این صورت فروش شما افزایش می یابد و مشتریان شماره شما را به تمام دوستان خود می دهند.
4- سعی کنید طوری رفتار نکنید که مشتری احساس کند به اصطلاح دارید او را فریب می دهید. این اصلا خوب نیست و باعث نمی شود مشتری احساس خوبی داشته باشد:
5- حتما از شماره رند استفاده کنید:
6- حتما در نمایشگاه چیزی برای تعریف و تمجید از مشتری داشته باشید مانند شیرینی و …
7…

در این صورت مشتری برای شما می ماند و دوست شما می شود و شماره شما را به بسیاری از دوستانش می دهد.

آیا می توانیم همه برندها را بفروشیم؟

درآمد نمایشگاه خودرو: وقتی برندهای زیادی داری خیلی وقته، ولی خوب نیست 206 یا سمند رو کنار بنز و آئودی و بی ام و تو نمایشگاهت بذاری.

مشتری که به دنبال خودرویی برای خرید خودروهای میلیاردی است، قطعا به نمایشگاه پارک شده در کنار پورشه پراید نمی رود. پیشینه کاری خود را مشخص کنید. البته این امر قطعی نیست و شما می توانید این کار را انجام دهید، اما در هر صورت این تجربه کاری ماست که به شما گفتیم و به نظرمان جالب نیست.

بهتر است یک برند یا خودروها را تقریباً با همان قیمت ها بفروشید.

نمایشگاه ماشین:

راز این کار چیست؟

در ابتدا بهتر است شاگرد باشید و مانند بسیاری از مفت خرها که در کنار جاده ایستاده اند، این کار را چندین بار انجام دهید تا بتوانید کار را به خوبی یاد بگیرید.

یاد بگیرید چگونه صحبت کنید. شما می توانید با مشکلات و سختی های کوچک و بزرگ این کار کنار بیایید. قیمت ها را در یک لحظه دریافت کنید و از قوانین روز آگاهی کافی داشته باشید و: پلاک وسیله نقلیه: دارند.

در این صورت مشتریان خود را خواهید یافت که در آینده کسب و کارتان کمک زیادی به شما خواهند کرد و ابتدا شما را خواهند شناخت و سپس به سراغ فروشندگان دیگر خواهند رفت.

پس خیلی مواظب باشید که حتما دانشجو باشید و بعد سراغ راه های دیگر بروید. درآمد نمایشگاه خودرو: این به تجربه و دوستان شما هم بستگی دارد، پس تا می توانید پیشرفت کنید.

آیا با درآمد نمایشگاهی می توانیم زندگی باکیفیتی داشته باشیم؟

آره. درآمد نمایشگاه خودرو: اگر بتوانید تمام فاکتورهای فوق را انجام دهید بسیار زیاد است. به راحتی می توانید هفته ای 5 خودرو بفروشید و از هر خودرو 10 تومان درآمد کسب کنید.

پس تا زمانی که خیلی خیلی ماهر نباشید نمی توانید در این شغل درآمد را پیش بینی کنید که در این صورت می توانید درآمد و کیفیت زندگی بسیار خوبی داشته باشید.

اگر هدفی دارید، حتماً هدفتان را دنبال کنید. شما بدون شک موفق خواهید شد. سخت کار کنید و قدم درست بردارید. از سختی ها نترسید و شک نکنید. اگر در مقابل سختی ها بایستید، بدون شک تا 10 سال دیگر به دیروز افتخار خواهید کرد.

گواهیران:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + 9 =