ساخت دوچرخه بهتر است و یا خرید آن ! ( کسب و کار خانگی )

[ad_1]

ساخت دوچرخه: بهتره یا دوچرخه بخرم؟ کدام یک برای مصرف کننده و کدام یک برای فروشنده بهتر است؟ در این مقاله به زبانی بسیار ساده و به دور از کشمکش های مقاله نویس خواهید آموخت که در نهایت حتی درآمد خوبی نیز از این کار خواهید داشت.

در این مقاله خواهید آموخت که آیا می توانید همه چیز را از هیچ بسازید؟ در: مطلب قبلی اختراع بسیار عجیب ماشینی که با آب کار می کند را خواندید: و در این مقاله خواهید آموخت که یا می توانید با هزینه بسیار کمتر برای خود دوچرخه بسازید و یا می توانید دوچرخه ای بسازید و بفروشید تا بفروشید و درآمد کسب کنید.

پس با ما همراه باشید….

ساخت دوچرخه:

دوچرخه بسازیم بهتر است یا دوچرخه بخریم؟

ساخت دوچرخه: این می تواند برای استفاده شخصی شما بسیار مقرون به صرفه باشد، اما برخی افراد حوصله تهیه آچار را ندارند و می خواهند با قیمتی که می پردازند یک دوچرخه آماده داشته باشند.

اما عده ای فکر می کنند اگر مثلاً قطعات دوچرخه را تهیه کنند 2 میلیون تومان برایشان ارزان تر می شود و با آن 2 میلیون تومان می توانند کار دیگری انجام دهند.

اما عده ای به دنبال کسب درآمد هستند و در این شرایط اقدام به ساخت و فروش دوچرخه می کنند. ممکن است از خود بپرسید که آیا می توان این کار را انجام داد؟ آره. شما حتی در ایران و حتی خارج از ایران می توانید به راحتی این کار را انجام دهید.

فروشگاه های زیادی وجود دارند که می توانید تمام قطعات دوچرخه را به راحتی خریداری و بفروشید. همچنین برای شما سودمند است و می توانید دوچرخه ای با کیفیت بسیار بهتر از هر جای دیگری بفروشید.

هزینه ساخت دوچرخه چقدر است؟

به طور تقریبی اگر خودتان بخواهید یک دوچرخه 5 میلیون تومانی در مغازه بسازید، هزینه سفرتان حدود 3 میلیون تومان است.

ساخت دوچرخه: در این صورت گرفتن آچار برای مصرف کننده خوب است و خوشایند است، اما برای فروشنده هزینه زیادی ندارد، زیرا مغازه ها به یک قیمت می فروشند، پس چرا باید یک نفر از ما خرید کند؟

در این صورت می توانیم به کارگاه های تولید قطعات دوچرخه مراجعه کرده و تمامی قطعات را خریداری کنیم اما با قیمت بسیار کمتر.

در این صورت برای ما هزینه دارد و هزینه آن حدود 2 میلیون تومان است و شما می توانید همان دوچرخه را 3 میلیون بفروشید و یک میلیون سود کنید اما فروش آن بسیار راحت تر است. بیایید بشماریم: فرض کنید شما از: این دوچرخه را بسازید: شما حدود 1 میلیون تومان درآمد دارید و ماهیانه حدود 10 دوچرخه و در سال حدود 100 دوچرخه می فروشید.

درآمد شما 100 میلیون تومان می شود !!!! یک مهندس را در نظر بگیرید! این کارمند ماهانه 6 میلیون تومان و سن وی 72 میلیون تومان است. بازم خیلی کمتر از شما البته ما درآمد حاصل از فروش دوچرخه را دست کم گرفتیم.

ساخت دوچرخه:

آیا می توانیم دوچرخه را به راحتی بفروشیم؟

این سوال خوبی است.

شما باید راه های زیادی را برای فروش امتحان کنید. اصل کار فروش است. می توانید با روش های عالی و مدرن بفروشید.

شما می توانید سایت را تبلیغ کنید یا می توانید در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید یا حتی می توانید در سایت ها و اپلیکیشن های فروش لوازم دست دوم و …

شما می توانید پول زیادی کسب کنید اگر: ساخت دوچرخه: هزینه بسیار کمی برای شما خواهد داشت و دوم اینکه شبکه فروش بسیار خوبی خواهید داشت. شما می توانید برنده شوید و همه این سیاست ها به شما بستگی دارد.

اگر شهر شما خلوت است و جمعیت کمی دارد بهتر است از فروش اینترنتی استفاده کنید.

ساخت دوچرخه:

آیا درآمد برای داشتن یک زندگی با کیفیت کافی است؟

آره. این موضوع در بالا ذکر شد. اگر بتوانید سبک فروش خود را به خوبی مدیریت و طراحی کنید، می توانید دوچرخه را به بهترین شکل ممکن بفروشید و بدون شک موفق خواهید شد. حتی زودتر از آنچه که فکرش را می کنید.

در ابتدا به فکر کار برای سود بالا و درآمد بسیار بالا نباشید، شاید. کک: او در سال اول فقط 25 بطری فروخت. اما حواستان باشد که رقبای شما ساکت نخواهند بود و به دو صورت درست و نادرست با شما رقابت خواهند کرد.

آیا باید بتوانیم دوچرخه را ارزان تر بخریم و بفروشیم؟

بله، و گاهی اوقات یک دوچرخه خراب را می بینید و آن را می خرید، سپس آن را تعمیر می کنید و به قیمت بالاتری می فروشید. آسان است، اما پیدا کردن یک دوچرخه ارزان سخت است.

شما باید بتوانید یک دوچرخه نسبتا سالم بخرید و باید آن را به صورت حرفه ای تعمیر و به فروش برسانید.

آیا نرخ خرید و استفاده از دوچرخه در ایران بالاست؟

در روزها و سال های گذشته بله، اما هنوز هم می توان گفت نه، اساساً ایرانی ها در دوران کودکی و نوجوانی از این وسیله استفاده می کنند و می توان گفت که یک ایرانی به طور متوسط ​​در طول عمر خود 1 تا 2 بار دوچرخه می خرد.

با این حال، شما باید تعداد رقبا را در این کار نیز بسنجید. شما باید بتوانید در این شرایط فکر کنید و کسب و کار خود را با بهترین شیوه ها و سیاست ها راه اندازی کنید.

حرف آخر!

ساخت دوچرخه: برای مصرف کننده و قالیباف می تواند بهتر از خرید آن باشد، اما برای کسانی که آچار را در دست دارند و به قول معروف برای کسانی که کار بلد نیستند نه.

برعکس، اگر نتوانید دوچرخه را بسازید، می تواند بسیار پرهزینه باشد.

پیروز و موفق باشید.
گواهیران.

گواهیران:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 + 8 =