مهندس مکانیک در روسیه – درآمدشان چقدر است ؟ ( 2022 ) !

[ad_1]

مهندس مکانیک در روسیه: و درآمد آنها یک موضوع بسیار جالب برای همه است: مهندسی مکانیک: آیا در ایران می توانیم به عنوان مهندس مکانیک وارد این کشور شویم؟ آیا شرایط اقتصادی این کشور اصلا می تواند برای ما خوب باشد؟

کیفیت و فرهنگ زندگی مردم روسیه چگونه است؟ آیا اصلا ارزش ترک کشورهای اروپای مرکزی و رفتن به روسیه را دارد؟ همه اینها سوالاتی است که می توانید به آن ها پاسخ دهید که یک مهندس بزرگ به نام مکانیک هستید، پس تا انتها با ما همراه باشید…

برای دانلود سوالات آیین نامه رانندگی می توانید روی این پست کلیک کنید!!

مهندس مکانیک در روسیه:

درآمد یک مهندس مکانیک در روسیه چقدر است؟

درآمد: مهندسی مکانیک خودرو در روسیه: ماهانه چقدر است؟ اکنون که این مقاله را برای شما می نویسم سال 2022 است، دقیقا در ابتدای سال بعد می توان گفت که این جدیدترین مقاله تجربی برای شما مهندسین عزیز ایران است.

در این کشور درآمد ماهانه یک مهندس مکانیک حدود 10000 روبل روسیه است و باید ببینید این مبلغ در مقایسه با کشوری مانند آلمان (ماهیانه 2800 یورو با کسر مالیات) چگونه است؟

اما سوال بسیار مهم این است که آیا می توانید در روسیه زندگی کنید یا خیر؟ بیایید کمی با جزئیات بیشتر نگاه کنیم…

آیا میتوانیم با مدرک مهندسی مکانیک از ایران به روسیه مهاجرت کنیم؟

100% بله، اما شما باید برخی از دوره ها را نیز در روسیه بگذرانید، البته اگر می خواهید ادامه تحصیل دهید و مدرک بالاتری را در روسیه بگیرید.

اگر می خواهید با ویزای کار وارد این کشور شوید مدرک شما ملاک نیست اما اگر نباشد (50 درصد موارد). بقیه موارد این است که باید زبان رسمی این کشور را بدانید و حداقل 3 سال سابقه شرکت در ایران داشته باشید.

این شرایط برای ویزای آفریقا هم هست.

مطلب قبلی: درآمد تاکسی در ایران!

مهندس مکانیک در روسیه:

آیا روسیه کشور خوبی برای ایرانیان است؟

در واقع درآمد: مهندس مکانیک در روسیه: خیلی بیشتر از ایران هست البته متناسب با هزینه های روسیه هست و نیازی نیست بیشتر کار کنید یا شغل دومی مثل ایران داشته باشید.

اما زبان این کشور و سرمای شدید این کشور می تواند آن را برای ایرانیان گزینه جالبی نسازد، در حالی که مهندسان روسی اغلب مایل به مهاجرت به کشورهایی مانند آلمان و فرانسه یا کشورهای دیگر هستند.

تورم در روسیه نیز بالاست و سلامت و بیمه در این کشور برای ایرانی ها چندان مناسب نیست. البته مشکل دیگر این است که افراد کمی در این کشور می توانند انگلیسی صحبت کنند و این شما را بسیار بسیار سخت می کند.

آیا روسیه برای رشته مکانیک خودرو مناسب است؟

یک متخصص و: مهندس مکانیک ایرانی در روسیه: با تحمل سختی های زیاد میتونه یه زندگی عادی داشته باشه ولی اگه حقیقت رو بخوای نه!!!!

روسیه اصلا جای خوبی برای مهندسین مکانیک نیست و پیشنهاد میکنم بیشتر به کشورهایی مثل کانادا، استرالیا، آلمان، آمریکا و امارات فکر کنید. البته مطالبی در مورد درآمد مهندسان مکانیک این کشورها در سایت وجود دارد.

با جستجو در سایت شاهدان می توانید به نتایج خوبی برسید.

حقوق مهندس مکانیک خودرو در ایران بیشتر است یا روسیه؟

بدون شک در روسیه یعنی نمی توانید خوب زندگی کنید مثلا اگر در ایران ماهیانه حدود 7000000 تومان حقوق خالص دریافت کنید اما مهندس مکانیک در روسیه: او با حقوقش می تواند خوب و خیلی عادی زندگی کند.

البته هزینه غذا. سرگرمی و … اگر حساب کنید درآمد یک مهندس در روسیه هنوز خیلی بهتر از ایران است + امکانات بهتر!

مهندس مکانیک در روسیه:

آیا درآمد مهندسان در روسیه به اندازه ای است که بتوانند زندگی با کیفیتی داشته باشند؟

ببینید، مثل ایران می ماند. اگر سابقه کار خوبی به عنوان مهندس مکانیک داشته باشید حتی در ایران هم می توانید درآمد خوبی داشته باشید.

اما بله حقوق: مهندس مکانیک در روسیه: برای داشتن یک زندگی بسیار با کیفیت در این کشور کافی است.

حتی اگر مبتدی باشید، حقوق شما همچنان می تواند یک زندگی عادی را برای شما ایجاد کند!

اخرین حرف!

در نهایت سرمای شدید و آب و هوای عمومی روسیه، زبان بسیار خشن این کشور و فرهنگ بسیار سرد و خشک مردم آن می تواند بر سختی های بسیار دیگری بیفزاید.

به طور کلی می توان گفت که به شرح زیر است:هندسه ماشین روسی: اینجا جای مناسبی برای شما نیست و بهتر است به کشور دیگری فکر کنید.

پیروز و سربلند باشید.

گواهیران.

گواهیران:

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 4 =