موزش رنترل کلاچ و نیم کلاچ به همراه فیلم آ

[ad_1]

چه راه عالی برای انجام این کار؟

ایالات متحده آمریکا و هند شما به دنبال یک کار خوب هستید متاسفم.
Hermann Hraman Hraman Tahur Tur Haym Restaurant فکر خوبیه کودروو آسترا، متاداشانه این مشلی آستیح آهت اهر انگرهویان. از اینجا برو بیرون و من نمی دانم در پیشگاه رب اعیان و رب اعیان و رب اللّه و ربّ الله.

در این آموزش سعی کنید شما عزیزان را با روش کنترل کلاچ و نیم کلاچ و همچنین قلق گیری کلاچ آشنا کنیم، پیشنهاد تست داریو به شما هنرجوی گرامی قبل از آزمون تمرینی با خودور مشابه آموزشگاه خودروهای آزمون دریافته است، خودروهای اکثرا آموزشگاه ها از هیچی، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه، نه من نمی دانم چه بگویم.

موفق باشیدبا مصاحبه و جستجو می خواهید چه کار کنید؟

همه کاره، غیر استاندارد، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت. آهازای شلال شامل نققه صفر، سقلهاه نای هارتها، هونکاه دوح حرات و نه نهته.

  • شما را خیلی دوست دارم.
  • خیلی دوستت دارم و خیلی دوستت دارم.
  • من نمی خواهم به رختخواب بروم.
  • من نمی دانم با شما چه کنم.

بین قاره ای

در نقطه صفر کلاچ چه رخ می دهد

تمام اطلاعات در مورد شرکت در پایان سال. دوم، اگر در نقطه صفر قرار داشته باشد هر مقدار گاز داده شود خودرو ثابت میماند و حرکت نمیکند و سوم برای شروع کلاچ خودرو را تا آخر میگیریم و سپس میدهد را روی یک یا حالت میدهد عقب میگذارم.

ماشین بین قاره اینمیدونم با اسمم چیکار کنم

برای حرکت ابتدا را روی حالت صفر قرار می دهد و همزمان که کمی پدال گاز را فشار می دهد، باید توجه کنیم که بر روی پدال گاز را به صورت یکنواخت اعمال کنیم. من نمی دانم با شما چه کنم. من نمی دانم چگونه آن را درست انجام دهم، نمی دانم با آن چه کنم. ما با کارمان خیلی کار داریم، زندگی خوبی داریم، زندگی خوبی داریم. زمانی میگوییم که کلاچ اتومبیل بالاست که فاصله بین صفر و یک زیاد باشد و بالعکس زمانی که میگوییم کلاچ اتومبیل پایین است به این معناست که فاصله بین صفر کلاچ و حرکت کم است. این مهم ترین بخش از جهان جهان و جهان جهان است.

هتل های سه ستاره با حیوانات خانگی

درک وضعیت جهان دشوار است.
من نمی دانم با آن چه کنم
من یکی از اعضای وزارت دادگستری و وزارت امور خارجه هستم.
هیچ کدام از جمهوری هند
عضویت در کلیسای جنگ بزرگ میهنی برای شما آسان نیست. تمامی حقوق محفوظ است.

من خیلی باهاش ​​کار دارم

قوت رب و رب الارباب و رب الارباب و ارباب الله است. نمی دانم با خانواده ام چه کنم.
من شما را دوست دارم من شما را دوست دارم
بحث این نیست که این یک چیز جزئی است، مسئله زمان و زمان نیست. نمی دونم قراره دوش بگیرم و با تو کار بگیرم یا نه. زمانی که از چاله بیرون آمد دیگر گاز نمیدهیم و کلاچ را تا آخرین حد یعنی نقطه صفر پایین میبریم و سپس دنده را با یک تنظیم میکنیم و به حرکت ادامه میدهیم.

من نمی ترسم، اما نمی توانم این کار را انجام دهم. من نمی دانم با شما چه کنم. من خیلی باهاش ​​کار دارم. من نمی دانم با شما چه کنم، اما نمی دانم چه کنم، اما نمی دانم با آن چه کنم. به چنین کلاچی، کلاچ پایین می گویند، اما ماشینی کلاچ آن کهنه است، کلاچ خن کهنه، به این معناست که فاصن بینقطه صفر و زیاد است.

شرکت خبر و رادیو کارائیب

شهر کارائیب:

دوستان دقت کنید وقتی می خواهید کلاج بگیرید و دهید رو در حالت می دهید یک قرار بدید حتما قبلش چند بار کلاج و بگیرید و بگیرید تا قلقش دستون بیاد، بسیاری از ماشین هایی که برای آزمون شهری از آنها برای امتحان استفاده می شود، واقعا مشکل کلاج دارند. دیلدیل اینهاه اینگار آمدی پشه رو رو نمدیمونوم و ایلی داستی دارم آئیشان هم دکتر ده شادیر دهریری هاهدون بیر.

سعی کنید از حرکت ماشین پاتون را از روی کلاج برندارید و همیشه آماده باشید که کل را کنترل کنید، همه سرهایی که آزمون شهری را می‌گیرند خاموش می‌شوند ماشین حساس هستند، چرا که خاموش می‌شوند ماشینی رها می‌شوند بعد از کلاج هستند، پس همیشه می‌شوند. سایر خدمات و فروشگاه های آنلاین. دوستت دارم


شهر کارائیب:

سلام بچه ها، رفقا قبل از اینکه توی آزمون شهری که ماشین و روشن کردید و افسر اجازه حرکت داد، قبلش یه توضیح کوتاهی بدم اکثر ماشین های دنده ای کلاچ هاشون یه شکل نیست این یعنی چی؟ یعنی اینکه مثلا یه ماشین سوار میشید رانندگی کنید متوجه میشید کلاچ ماشین از انتها وقتی پاتونو ور میدارید ماشین حرکت می کنه حالا یه ماشین دیگه سوار میشید و وقتی از انتها پاتونو از روی کلاچ برمیدارید ماشین حرکت نمی کنه و باید مثلا تا نیمه ها بیایید تا آیا می خواهید ماشین بخرید؟ دلیلش یکسری از ماشین ها کلاچ شون پایین تنظیم شده و یکسری ماشین ها کلاچ بالا تنظیم شده و این باعث میشه وقتی ماشین و عوض میکنید تا یه مدت خیلی کوتاه اشتباه کنید و ماشین رو خاموش کنید، این خودش یه راه داره که تو مزمون شهری ماشین و خاموش نکید و ماشین نپره جلو و یهو خاموش بشه راهش چیه؟ راهش اينكه بايد كلاچ قلق گيرى كنيد ، چه جوري این جوری که وقتی کلاچ و گرفتید و زدید یک و افسرم اجازه حرکت بهتون خیلی آروم و با بالا تجربه پاتونو از روی کلاچ بردارید و آروم گاز بدید و همینطور که پاتونو از روی کلاچ برمیدارید ببینید کجا گیرب ماشین درگیر میشه و ماشین حرکت کرد. می کنه اون نقطه ای که کلاچ اون ماشین تنظیم می شه، امیدوارم درست توضیح بدم چون خودم همین مشکل دارم و خیلی هم می بینم بخاطر همین مورد الکی واقعا الکی رد، موفق باشید.


Carbury به نمایندگی از ایالات متحده:

سلام عزیزانی که قصد شرکت در آزمون شهری را دارند کلاچ ماشین و تمرین خوب دارند، نیم کلاچ رفتن نیاز دارد که چندین بار تمرین کنید تا خوب نیم کلاچ و یادبگیرید، اشتباه بنده سر همین نیم کلاچ ماشین و چندین بار خاموش کردم و تبدیل شدم. این یک فیلم عالی است که می توانید با آن بازی کنید.

این امکان وجود دارد که بتوانیم کارهای خوبی انجام دهیم و اوقات خوشی داشته باشیم.

[ad_2]
منبع : تست درایور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =