نکات مهم از آزمون رانندگی شهرستان راننده باشیم

نکات مهم برای آزمون رانندگی شهری

سایت تست درایو برای آمادگی شما عزیزان در آزمون رانندگی شهرستان نکات مهمی را به همراه فیلم همراه با آموزش رانندگی آماده کرده و با بهترین کیفیت به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

آزمون شهر
اولین مورد رهایی از مشکلات و استرس است.در زندگی افراد با امتحانات بسیار سخت تری روبرو هستند.
البته هستند هنرمندانی که برای اولین بار هم در آزمون شهرستانی شرکت می کنند و هم قوانین را، اما اگر قوانین را پذیرفته اید و می خواهید در آزمون شهرستانی شرکت کنید و احساس نگرانی و استرس شدید دارید، برای جلسه بعد در آزمون شرکت کنید. و بقیه امتحان و هفته را ببینید. با آمادگی بیشتری برای امتحان بیایید چون به تازگی استرس آیین نامه را پشت سر گذاشته اید، پس نوبت شما برای امتحان شهرستان طولانی می شود و شما خسته و کارمند امتحان هستید. هفته بعد صبح زود سر امتحان بیا.
وقتی افسر نام شما را می‌خواند و شما پشت ماشین می‌نشینید، قبل از حرکت تمام مراحل را انجام دهید، مثلاً صندلی و آینه را تنظیم کنید، حتی اگر تنظیم شده باشد، صندلی را تکان دهید و آینه را لمس کنید. اگر ماشین خاموش است، کلاچ را بردارید، دنده را رها کنید و استارت بزنید. اگر واضح بود، پس از تنظیم صندلی و آینه، کمربند ایمنی خود را ببندید، با راننده پایین و دنده یک آماده رانندگی شوید و با چرخاندن سر و … خیابان را کنترل کنید.

منبع : تست درایور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =