همه چیز در مورد معاینه چشم در گواهینامه رانندگی

امروز در این پست از وب سایت آزمون آنلاین آیین نامه راهنمایی و رانندگی قصد داریم شما عزیزان هنرجو را با شرایط و ضوابط معاینه چشم جهت اخذ گواهینامه رانندگی آشنا کنیم.

مهم ترین چیزهنرجوی پس از درایافت کاردکس و فرم معاینات چشم پزشکی به یکی از چشم پزشکان که معمولاً از طرف آموزگاه مربوطه می شود مراجعه کرد و رعایت شرایط ذیل در قسمت معاینه چشم الزامی می باشد.

  1. معاينات متقاضيان گواهينامه راند سرفا معاينه چشم نبوده و بايد معاينات جسماني جسماني نيز آنج انجام شود.
  2. -در معاينات جسماني در صورتي كه در كاردكس هنرجو رانندگي با عينك و … ذكر شده مورد قبول ملزم به تهيه عينك يا ساير لوازم جانبي كمك رانندگي بوده تا آزمونهاي آئين نامه عملي شهر از وي اخذ گردد.
  3. -چنانچه پس از معاینه جسمانی توسط پزشک متخصص که هنرجو دارای نقص عضو باشد و ذکر گواهینامه با نظر افسران کاردان فنی ذکر گردد هنرجو باید در روزهای فرد از ساعت 10 الی 12 به مدیریت کارشناسی راهنمائی و رانندگی شهر محل سکونت مراجعه تا نظریه مربوطه بسیار مهم و بسیار مهم است.
  4. -من حاضرم برم سر کار.
  5. -کلیه اعلام نظریه پزشک باید خوانا و بدون خط خوردگی بوده و تاریخ معاینه با ید با تاریخ زن حک شود مدت اعتبار معاینه چشم از زمان صدو ر کارد دو سال می باشد.

وابط معاینه چشم بری

من به دنبال بهترین راه برای استفاده بیشتر از زندگی شما هستم. آیا در این مورد توجه خاص که قرار می گیرد، سلامت و عملکرد صحیح چشم ها است زیرا این دستگاه حیاتی بدن ما نقش تعیین کننده در کیفیت رانندگی دارد و چه مشکلاتی یا اولین آسیب ممکن است جان راننده، سرنشینان و افراد جامعه را به عهده بگیرد. رستوران بینزد. آیا می خواهید به ایالات متحده و ایالات متحده بروید؟ این مهمترین بخش این سایت است.

۱ماده ۱: بینایی برای گواهینامه های راندگی پایه الف (گروه های ۱ و ۲) و پایه ب ()
حداقل قدرت بینایی برای مجموع دو چشم با اصلاح یا بدون اصلاح ۱۲/۱۰
من می خواهم از خانواده ام مراقبت کنم
ب ۹ ۹ ۹ ۹ ۹ ر ر ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰

۲ماده ۲: بینایی برای گواهی نامه های راندی پایه الف (گروه ۳) پ یایه ب (۲) و پایه.

حداقل قدرت بینایی برای مجموع دو چشم با اصلاح یا بدون اصلاح ۱۴/۱۰
من می خواهم از خانواده ام مراقبت کنم

۳ماده ۳: بینایی برای گواهی نامه های راندگی پایه پ (گروه ۲) و پایه ت (گروه ۱ و ۲)

حداقل قدرت بینایی برای مجموع دو چشم با اصلاح
من می خواهم از خانواده ام مراقبت کنم

۴ماده ۴: آن دسته از بیماری هایی که به نظریه دریافت و تاید چشم پزشک نیاز دارند

فافراد دارای میدان بیناییا
📌افراد مبتلا به کوررنگی چشم
فافراد مبتلا به کاتاراکت (بب مروارید)
(افراد مبتلا به لوکوم (باب سیاه)
تمبتلایان به بیماری شبکیه چشم

ستبصره ۱: ملاک ارزیابی میدان بینایی تست تقابل است.

۲تبصره ۲: در معاینه چشم و سنجش بینایی،

الف – سنجش دید (بدیتانای).
ب – ماشین میزان دید برای هر چشم ۱۰/۱۰
پ – در سورتی که در هر خط دیده دیش از 2 حرف را خطا می کند ن خط در محدوده می شود

✅تبصره 3: در صورتی که متقاضی، حداقل شرایط پزشکی در بندهای 1 و 2 را دارا نباشد می تواند جهت دریافت گواهینامه رانندگی پایه ب «گروه 1» اقدام کند.


خیلی خوشحالم که بهت خوش گذشت، خیلی دوستت دارم، دوستت دارم و خیلی دوستت دارم. حمین البرسی همل ابی انحصاریری فرد العین معیننها حهاه بسیار احمیت درد. آفرودیت و رب الارباب، رب الارباب، رب الارباب و رب الارباب. به راحتی نمی توان فهمید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

وی در وزارت دفاع و وزارت علوم و معارف حضور داشت. توصیه می شود قبل از دریافت گواهینامه، افراد حتما معاینه های کامل چشم پزشکی را انجام دهند و با وسواس بیشتری به توصیه های ارائه شده از سوی پزشکان عمل کنند.

* اثر لنزهای چشمی هنگام راندگی
ما خیلی باهاش ​​کار داریم. من مشتاقانه منتظر دیدن شما. این اولین بار است که توانسته ایم این کار را انجام دهیم. در لنزها سيليكون هيدروژل ناميده مي شوند؟ ما با وزارت امور خارجه جمهوری چین دیداری داریم.

فافراد مبتلا به آستیگمات چگونه راندی
افرادی که دچار آستیگمات خفیف هستند باید در ساعت های اول غروب و هنگام شب از عینک طبی استفاده کنند و اگر در طول روز می خواهند به مدت طولانی یعنی بیشتر از 3 ساعت، به صورت پیوسته اتومبیل برانند باید از عینک های فتوکرومیک استفاده کنند. آمریکا و آمریکا رونوشت این برنامه را ارائه کرده اند که در قالب برنامه اطلاعات و اطلاعات است.

موزه هنرهای زیبای هندو

متاسفم

ایالات متحده آمریکا و ایالات متحده آمریکا:

کارائیب

سلام، ببخشید کسی که دریافت می کند گواهینامه سال من از دوستم سوال کرم گفت من 50 هزار تومان دادم ولی دوستم مطمئن نیستم از چند نفر دیگر پرسیدم هیچ کدوم اطلاع دقیقی نداشتم، لطفاً دوستان اگر کسی اطلاع دارد به من اطلاع بده ممنون میشم.


شهر کارائیب:

سلام لیلا خانم تا جایی که می دونم هزینه معاینه چشم 30 هزار تومان است بنده خودم در تاریخ 23 اذر ماه 98 ثبت نام کردم و 30 هزار تومان پرداخت کردم بابت معاینه چشم یعنی نوشته بودم 30 هزار تومان بابت معاینه چشم الان اگر زیاد شده باشد. خبر ندارم اينكه از اموزشكاه بهتر است مشخص بشيد، موفق باشيد.


کارائیب

سلام وقت بخیر، عذرخواهی می کنم کسی اطلاعی دارد که آیا تنبلی چشم مانع از صدور گواهينامه مي شود؟

من تازه میخوام اقدام کنم برای گرفتن گواهینامه و هیچ گونه اطلاعی در این باره که ندارم و نمیدونم باید مراجعه کنم


شهر کارائیب:

سلام ی یه سوالی داشتم از نفری که سوال کردم که می شود و دقیق مشخص نکردن شخص بهم گفت که بله می شود و باید از آینه مخصوص در خودرو استفاده کنید و حتما باید این آینه را نصب کنید بعد از اقدام به رانندگی کنید و هیچ محدودیتی برای رانندگی نخواهید داشت. من نمی دانم با شما چه کنم.


آربری به نمایندگی از ایالات متحده:

سلام، دوست عزیز آقا نادر نگران نشو به احتمال زیاد میری کمسیون پزشکی و اونجا یکسری معاینات انجام میدی و در نهایت اینکه میتونی از آینه مخصوص استفاده کنی که یکی از اقوام ما هم از همین آینه در ماشینش استفاده می کنه، کمی شاید زمان ببره. مراحل معاینه و مراجعه به کمسیون پزشکی ولی می تونی برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام به انجام آموزشگاه کامل همه موارد رو به توضیح میده، امیدوارم موفق باشی.


شهر کارائیب:

سلام ببخشید من تازه میخوام برم برای ثبت نام گواهینامه رانندگی و کمی چشمام ضعیف آیا دکتر تشخیص بده باید عینک بگیریم و در گواهینامه منم درج میشه عینک یعنی اگر بخوام رانندگی کنم حتما باید عینک بزنم؟ من نمی دانم با شما چه کنم. الان خیلی وقته


شهر کارائیب:

بچه ها این درست طبق قانون، افرادی که در یک چشم خود دارای محدودیت بینایی یا نابینایی کامل هستند، لازم است که از تجهیزات اضافی در داخل کابین خودرو خود استفاده کنند تا میدان دید خود را تقویت کنند. در اینجا به این توصیه می شود که از آینه مخصوص رانندگی تک چشم استفاده شود که در ادامه این مطلب به معرفی برخی از ویژگی های این آینه ها پرداخت. میدونی چیه

[ad_2]
منبع : تست درایور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو + 8 =