10 خودروی گران قیمت دنیا Bilmagasinet.dk

[ad_1]

9. کونیگزگ CCXR Trevita – 31.5 میلیون. kr.

همسایه های عزیز ما در آن سوی صدا افرادی با استعدادهای فراوان هستند. البته، آنها نمی توانند فوتبال را درک کنند و مجموعه اثاثیه خودشان خسته کننده است، اما آیا می دانستید که کونیگزگ سوئدی تعدادی از گران ترین خودروهای جهان را تولید می کند؟

Koenigsegg نامی است که به همان اندازه که نوشتن آن دشوار است در بین خبره ها احترام ایجاد می کند. تمام خودروهایی که از کارخانه سوئدی بیرون می آیند به شدت به رویای بنیانگذار کریستین فون کونیگزگ اختصاص داده شده اند: ایجاد یک ابرخودروی عالی.

از سال 2010، زمانی که CCXR Trevita راه اندازی شد، آب زیادی زیر این پل جاری شده است، اما هنوز هم به عنوان یکی از گران ترین خودروهای جهان ایستاده است. به ازای 31.5 میلیون کرون دیوانه‌وار که خودرو برای فروشنده هزینه کرد، یک استیشن واگن ساخته شده از فیبر کربن سفید نمادین دریافت می‌کنید.

فیبر کربن معمولاً به رنگ مشکی دیده می‌شود، اما کونیگزگ پوششی مخصوص Trevita ایجاد کرده است که رنگ نقره‌ای را به سطحی می‌دهد که در نور خورشید می‌درخشد – از این رو این نام را به خود اختصاص داده است. “Trevita” به معنای “سه سفید” است که به فیبر کربن قابل مشاهده اشاره دارد که باعث می شود ماشین مانند میلیون ها الماس بدرخشد.

Trevita آنقدر استثنایی است که LaFerrari را مانند دارایی هر اوباش می کند. فلوید می ودر یکی از تنها دو نسخه را خرید، اما در سال 2017 دوباره آن را به قیمت 2.6 میلیون دلار فروخت. دلار

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 12 =