20 نکته در مورد BMW که شما نمی دانید

[ad_1]

6

فضاهای باز در کارخانه بی ام و در لایپزیگ یک محل پرورش آلی برای گیاهان و حیوانات مختلف تشکیل می دهد. بیش از 40 جعبه پرنده روی درختان و نمای ساختمان نصب شده است. این قطعه با 40 گونه مختلف درخت و بوته که از نوع منطقه است کاشته شده است.

7

کارکنان کارخانه بی ام و لایپزیگ روزانه آب سیب را از 230 درخت سیب که بیش از دو تن در سال تولید می کنند ، دریافت می کنند.

8

اگر تمام اتومبیل های BMW ساخته شده در اروپا را در یک روز ترکیب کنید ، این تعداد 5500 اتومبیل را نشان می دهد. اگر همه این اتومبیل ها چیده شده باشند ، طول آن 28 کیلومتر است.

اگر می خواهید درباره BMW بیشتر بدانید و تست های جدیدترین مدل ها را بخوانید ، خرید اشتراک Bil Magasinet را فراموش نکنید. این درست در اینجا قابل انجام است و فقط 2 دقیقه طول می کشد …

9

BMW در سال 1959 در یک بحران اقتصادی جدی قرار داشت و در آستانه فروش به رقیب Daimler-Benz که پشت مرسدس است قرار داشت. با این حال ، این امر در یک جلسه عمومی چشمگیر با کمک سهامداران و فروشندگان کوچکتر BMW خنثی شد. اعتماد سهامداران و فروشندگان و اعتقاد به BMW یکی از سهامداران اصلی این شرکت ، سرمایه دار بزرگ صنعتی هربرت کواند را تحت تأثیر قرار داد که با بحث و گفتگو با کمیته مدیریت گروه راه حل دیگری پیدا کرد.

10

بسیاری از مردم تصور می کنند که آرم BMW باید شبیه پروانه هواپیما باشد ، اما این طور نیست. این آرم ترکیبی از رنگ های ملی باواریا و آرم شرکت Rapp Motorenwerke است. این Rapp Motorenwerke بود که با Bayerische Flugzeugwerke در سال 1922 با نام Bayerische Motoren Werke ادغام شد. هر دو شرکت در طول جنگ جهانی اول موتور هواپیما تولید کردند ، اما اکنون برای تولید موتورسیکلت و سپس اتومبیل هایی با نام BMW به هم پیوستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =