7 نکته برای شارژ ارزان خودروهای برقی

[ad_1]

3. وقتی برق ارزان ترین است، در حالی که مالیات بیشترین سهم از قیمت برق را تشکیل می دهد، چگونه می تواند یک مزیت باشد؟

«در کل قبض برق شما، برق خام کمتر از 20 درصد کل قیمت است و درست است که پس انداز را محدود می کند. اما وقتی قیمت برق خام پایین است، قیمت کل، یعنی. مالیات و هزینه حمل و نقل نیز پایین است. بنابراین هنوز هم منطقی است که در زمان مناسب شارژ کنید. برخی از خدمات، مانند Barry و True Energy، در واقع شارژ را زمانی ارائه می‌دهند که قیمت کل پایین‌ترین باشد، که شفاف‌تر از خدماتی است که زمانی که قیمت برق خام کمترین است، شارژ می‌شوند.

تسلا با 150 کیلومتر در روز

4. ارزان ترین روش شارژ تسلا مدل 3 که روزانه 150 کیلومتر رانندگی می کند و به شارژر خود دسترسی دارد چیست؟

«آنها معدود کسانی هستند که 150 کیلومتر در روز رانندگی می کنند. یک فرد دانمارکی به طور متوسط ​​حدود 45 کیلومتر در روز رانندگی می کند و از هر 10 عدد 7 می تواند در خانه شارژ شود. به طور ایده‌آل با اشتراک برق با برق با قیمت خالص خرید و گزینه شارژ در زمانی که برق ارزان‌ترین قیمتی است که barry ارائه می‌دهد. اگر 150 کیلومتر در روز رانندگی می‌کنید، ارزان‌ترین هزینه است که یک اشتراک ثابت (مثلاً در eOn) با مصرف نامحدود داشته باشید. “

5. چگونه یک ماشین الکتریکی را با برق سبز شارژ کنیم؟

در باری، ما می دانیم که هیچ “انرژی 100٪ سبز” وجود ندارد. در مقابل، ما معتقدیم که شفافیت مهمترین چیز است و می تواند به ما در مسیر ما به سوی آینده ای سبزتر کمک کند. مستلزم نگاهی به «رنگ قدرت» یعنی. چند درصد از انرژی از منابع تجدیدپذیر انرژی تامین می شود یا خیر؟ بنابراین، در برنامه ما می توانید میزان انرژی تجدیدپذیر را در 36 ساعت آینده ببینید و شارژ مربوطه را برنامه ریزی کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 1 =