Aston Martin V12 Speedster: ادای احترام به DBR1 افسانه ای | Automagazin.sk

[ad_1]

شرکت خودرو سازی انگلیس استون مارتین از ورزشکار افسانه ای DBR1 با مدل محدود Aston Martin V12 Speedster تقدیر کرد. فقط 88 نسخه با لاک سبز و اهداف سفید برای افزودن شماره شروع ایجاد می شود.

Speedster Aston Martin در سال 2020 به جهان معرفی شد ، اما این بار نسخه ویژه یکپارچهسازی با سیستمعامل است. این ادای احترام به مدل مسابقه ای DBR1 است که در نمادین 24 ساعته لمانز در سالهای 1957 ، 1958 و 1959 پیروز شد. اتومبیلران مشهور کارول شلبی و روی سالوادوری ، از جمله دیگران ، به نوبت پشت فرمان DBR1 قرار گرفتند.

اولین رونمایی از V12 Speedster جدید سال گذشته به عنوان یک مسابقه ویژه با دو صندلی ، بدون سقف و طراحی شده برای شادی بیشتر و بیشتر از همه ثروتمندتر بود. کارایی یک سرعت جدید معمولاً زیاد است و اولین افراد خوش شانس در اواسط سال جاری تقویم را به آنجا می رسانند.

شاید هیجان انگیزترین دوران با شکوه استون مارتین جدید مسابقه سبز و اهداف Clubsport White باشد که برای همیشه در انتظار شماره اصلی هستند. اسپیدستر سپس چرخ های 21 اینچی را با رنگ مشکی مات دریافت کرد. علاوه بر دو کلاه ایمنی حرفه ای که مشتری هنگام سفارش خودرو دریافت می کند ، مالک جدید همچنین می تواند انتظار چرم قهوه ای در فضای داخلی یا کربن لاکی را داشته باشد.

در زیر کاپوت اتومبیل اسپورت یک واحد 5.2 لیتری V12 با دو توربوشارژر قرار دارد که قدرت 700 اسب بخار قدرت و گشتاور 753 نیوتن متر را به خودرو می دهد. به این ترتیب ، ماشین می تواند در مدت زمان 3.5 ثانیه از حالت استراحت به 100 کیلومتر در ساعت برسد و در صورت دخالت محدود کننده الکترونیکی ، حداکثر سرعت روی 300 کیلومتر در ساعت تنظیم می شود. قیمت غیررسمی مدل پایه حدود 865000 یورو است.

-jj- ، منبع و عکس: استون ، مارتین ، Uncrate

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 13 =