Audi eScooter: ریز تحرک تنه Automagazin.sk

[ad_1]

اسکوتر برقی آئودی eScooter بخشی از لوازم اصلی آئودی در آخرین محدوده خود است. ساخت با دوام می تواند یک متر طول داشته باشد ، در حالی که برد یک بار شارژ 70 کیلومتر است.

خودروساز آلمانی آئودی به جمع دیگر خودروسازان پیوسته و نه تنها در بازارهای اروپا وارد دنیای میکروموبایل می شود. وی اسکوتر برقی eScooter را در برنامه خود گنجانده است. ساختار تاشو و وزن 19 کیلوگرم کار با آن راحت تر است ، قیمت 850 یورو تعجب آور نیست. یک کلاه ایمنی آئودی اصل (90 یورو) و کیف های eScooter (36 یورو و 69 یورو) نیز موجود است. ساختار جامد 100 کیلوگرم برای هر نفر ، به عنوان مثال ، تا 20٪ شیب دارد.

یک پیشرانه ثابت شده توسط متخصص آمریکایی Segway دارد ، موتور وی با قدرت ویژه 350 W دینامیک جالب را تا سرعت 20 کیلومتر در ساعت تضمین می کند.در حالت “Sport” با سرعت 1.26 m / 2s شتاب می گیرد. با این حال ، اسکوتر برقی آئودی eScooter با تأکید بر عملکرد ، بلکه عمدتا بر روی ایمنی ساخته نشده است. شواهد این امر را می توان در سیستم ترمز “مدار دوتایی” با اهرم درام چپ که توسط اهرم چپ و ترمز برقی عقب با عملکرد بازیابی کار می کند ، یافت.

به لطف آن ، اسکوتر برقی قادر است باتری لیتیوم داخلی 551 Wh را هنگام سوار شدن به سربالایی شارژ کند ، که برای حفظ کمترین مرکز ثقل و کنترل در یک مرحله قرار می گیرد. برد eScooter با یک بار شارژ در شرایط ایده آل 65 کیلومتر است. بنابراین می تواند بدون نیاز به شارژ تمام روز شما را رانندگی کند. به راحتی می توانید این کار را یک شبه انجام دهید – 6 ساعت 100٪ طول می کشد. هرکسی می تواند eScooter آئودی را کنترل کند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که اسکوتر برقی را با دکمه فعال کنید و سپس سرعت را تنظیم کنید یا با انگشت شست دست راست (شتاب دهنده) سرعت را کم کنید – گشتاور به چرخ عقب هدایت می شود. سپس می توانید برای ترمزگیری بیشتر از ترمز درام جلو استفاده کنید. صفحه نمایش در وسط دسته فرمان سرعت ، وضعیت باتری یا حالت عملکرد را به کاربر اطلاع می دهد (Eco، D، S ، به علاوه حالت عابر پیاده که رانندگی را تسهیل می کند).

دید کافی نه تنها توسط بازتابنده ها ، بلکه به ویژه توسط چراغ LED در جلو و عقب فراهم می شود که به عنوان چراغ ترمز نیز عمل می کند. راحتی رانندگی توسط لاستیک های بدون لوله 10 اینچ با یک لایه ژل اضافی فراهم می شود که مقاومت در برابر نقص را افزایش می دهد. بنابراین حتی لازم نیست نگران جاده خاکی در پارک شهر باشید. Audi eScooter برای باران نیز مناسب است ، اجزای اصلی الکترونیکی برای اطمینان از حداکثر ایمنی و قابلیت اطمینان برای حفاظت از IPX7 آزمایش شده اند.

-jj- ، منبع و عکس: آئودی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + یک =