BMW M440i xDrive Cabrio: تعهد ایمنی Automagazin.sk

[ad_1]

چند روز پیش وقتی اولین سفر برنامه ریزی شده را با BMW M440i قابل تبدیل جدید در تقویم مشخص کردیم ، بیرون هوا سرد و باران بود. حتی چند ساعت قبل از اولین نمایش مورد انتظار ما پشت فرمان یک باواریایی متکبر ، هیچ کس در ذهن درستش نمی تواند اتومبیلی با سقف باز رانندگی کند. با این حال ، سرانجام هوا در ماه مه درخواست های ما را شنید و در اولین جلسه با BMW 4 Series Convertible به ما آفتاب و 20 درجه دلپذیر داد. به این ترتیب ، تازگی توانست عناصر اصلی طراحی خود را با لمس اسپرت تیز ، فلزی سبز منحصر به فرد یا اندازه بدنه قابل توجه به خوبی نشان دهد. یعنی ، اگرچه در نگاه اول ممکن است چنین به نظر نرسد ، BMW 4 Series Convertible جدید دارای فاصله دو محور تا 2851 میلی متر است ، در حالی که طول کل ماشین 4770 میلی متر است. در مقایسه با مدل قبلی ، این کانورتیبل رشد چشمگیری داشته اما قطعاً DNA ورزشی خود را از دست نداده است. و من این را با آگاهی کامل می گویم که BMW M440i xDrive Cabrio دارای وزن محدود 2 تن است که در گواهی فنی ثبت شده است!

با اوقات همراه باشید

علی رغم این واقعیت که ما در مورد یک کانورتیبل ورزشی با خون گرم آلمان صحبت می کنیم ، حتی در مورد موتور بالای BMW M440i Cabrio جدید ، ما نمی توانیم از صفت ترکیبی جلوگیری کنیم. در این مورد ، تا کنون فقط یک ترکیبی نرم است ، بنابراین حتی طرفداران ارتدوکس نام تجاری نباید ناامید شوند. در زیر کاپوت ، هنوز هم نقش اصلی را موتور سه لیتری شش سیلندر خطی با 275 کیلووات (374 اسب بخار) بازی می کند که مهمترین رقم در عمل نیست. موتور باد شده اکنون می تواند به حداکثر گشتاور 500 نیوتن متر حتی در سرعت های پایین اعتماد کند. موجود در جدیدترین محدودیت 1900 دور در دقیقه ، که خود گویای این امر است. همچنین بخاطر داشته باشید که با فناوری 48 ولت نرم ترکیبی ، کانورتیبل می تواند در کوتاه مدت 11 اسب بخار بیشتر تحویل دهد. تعامل کامل سیستم درایو با همکاری 8 سرعته اتوماتیک Steptronic به دلیل این واقعیت است که این کانورتیبل بزرگ در 4.9 ثانیه صد را به آتش می کشد. و مزه کامل کیک مصرف ترکیبی 7.8-8.4 لیتر بنزین در هر 100 کیلومتر است. بنابراین ، آیا هنوز بینی خود را به سمت ترکیبی نرم برگردانده اید؟

تفکر با جزئیات

سختی فوق العاده بالای کانورتیبل با افزودن تقویت کننده های خاص ، یک صفحه محافظ آلومینیومی در زیر آستانه های جلویی و کناری با مقاومت در برابر پیچش بالا افزایش می یابد. در نتیجه ، استحکام ساکن بدنه BMW جدید سری 4 کانورتیبل در مقایسه با مدل قبلی 4 درصد افزایش یافته است. مرکز ثقل کم خودرو ، خصوصیات آیرودینامیکی بهتر و تنظیم خاص هندسه شاسی ، یاطاقان ها و تنظیم کلی آن به نوبه خود منجر به تیزتر بودن ویژگی های رانندگی ، هندلینگ بهتر و دقت بالاتر می شود. شگفت آور است که چقدر BMW در چند لحظه اول پشت فرمان به ما تجربه داده است. ما قبلاً تعجب کرده ایم که آزمون سرمقاله کامل چه چیزی را نشان می دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 4 =