Cadillac InnerSpace EV: Autonomous Vision Automagazin.sk

[ad_1]

رانندگی خودران واقعی هنوز به جای واقعیت، علمی تخیلی است، اما کادیلاک با جدیدترین مفهوم الکتریکی خود به آینده نزدیک نگاه می کند. این کوپه دو نفره با فضای داخلی آینده‌نگرانه بدون فرمان اولین نمایش خود را در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی CES در لاس وگاس انجام داد.

جدیدترین استودیوی EV از برند آمریکایی کادیلاک آینده را با خطوط قوی و تمرکز بر فضای داخلی به فروش می رساند. برآمدگی کوتاه جلو، همراه با پشتی بلند، حس حرکت را هنگام ایستادن به InnerSpace می دهد. درهای باز استاندارد با یک براکت سقف ترکیب شده اند که امکان ورود و خروج چشمگیر را فراهم می کند و این جوهره خودرو است که طوری ساخته شده است که توسط افراد کنترل نمی شود. در داخل، یک صفحه نمایش پانوراما LED با برد وسیع و خم شدن و همچنین یک نیمکت وجود دارد که از زمان مرگ کراون ویکتوریا و تاون کار در خودرو دیده نشده است.

گودیر در تلاشی برای جداسازی کامل مسافران از دنیای خارج تا حد امکان، لاستیک‌هایی را تهیه کرده است که از پوسته برنج و سیلیس بر پایه سویا ساخته شده‌اند. لاستیک ها همچنین مجهز به فناوری های SoundComfort و SightLine هستند که از فشار، دما، بار و عوامل دیگر خبر می دهند. مدت هاست که در مورد چنین وسایل نقلیه ای نه تنها در رسانه ها صحبت می شود. اما در مورد آنها مهمترین چیز این است که ما به تنهایی قادر به مدیریت آنها نخواهیم بود. کادیلاک این خودرو را یک خودروی کاملاً خودمختار می بیند که دیگر نیازی به فرمان فیزیکی ندارد.

InnerSpace EV همچنین داشبورد سنتی ندارد و سرنشینان نمایشگری دارند که تمام عرض خودرو را اشغال می کند و یک تجربه واقعیت افزوده عالی را ارائه می دهد. صفحه نمایش نه تنها محیط اطراف خودرو را نشان می دهد، بلکه دارای ویژگی های چند رسانه ای سرگرم کننده نیز می باشد. راه حل یک سری صندلی نیز جالب است که به نوعی نیمکت تاشو به سبک مبل تبدیل می شوند. این خودرو هیچ دکمه، سوئیچ فیزیکی و هر گونه کنترلی که بتوان آن را لمس کرد، ندارد. همه عملکردها از طریق دستورات صوتی قابل دسترسی خواهند بود. طراحی بیرونی به وضوح به تعلق به برند خارج از کشور کادیلاک اشاره دارد.

در مورد Cadillac InnerSpace، پلتفرم Ultium جنرال موتورز در قلب همه چیز قرار دارد. این خودرو از جمله به سیستم مدیریت باتری بی سیم مجهز است و ماژول های آن در خودروی مفهومی توزیع شده است. این امکان بهینه سازی کابین را برای فضای بیشتر و راحتی فراهم می کند. بنابراین، وسیله نقلیه ممکن است دارای یک طبقه پایین باشد که مانند یک ماشین اسپرت، صندلی را فراهم می کند. کادیلاک InnerSpace با یک جلوپنجره روشن کاملا محصور که با چراغ‌های جلوی LED عمودی پوشانده شده است، تحت تأثیر قرار می‌گیرد. شبح پویا سقف یک شیشه جلو تقریبا افقی دریافت کرد.

خودروهای کادیلاک از مجموعه Halo Concept به گونه ای طراحی شده اند که رانندگی با خودروهای استثنایی را تا حد امکان آسان کنند. اینها چشم اندازهای دهه آینده هستند. این خودروها پتانسیل رویکرد کلی جنرال موتورز به فناوری پیشرانه خودران را نشان می‌دهند. برایان نسبیت، مدیرعامل جنرال موتورز گفت:هدف ایجاد دنیایی بدون تصادف، با انتشار صفر و ازدحام صفر است. برقی شدن کنترل خودکار نقش خودروها را به طور اساسی تغییر خواهد داد. ما بررسی می کنیم که چگونه می توان از این مفاهیم نوآورانه در زندگی واقعی استفاده کرد. در عین حال، ما تحرک را به عنوان یک متحد سلامتی در نظر می گیریم که حداکثر تجمل و زمان شخصی بیشتری را نسبت به قبل به مشتریان می دهد.

-jj-، منبع و عکس: کادیلاک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =