CaetanoBus + Toyota = اتوبوس های برقی عمومی Automagazin.sk

[ad_1]

تولید کننده اتوبوس CaetanoBus و تویوتا اتوبوس شهری بی سیم e.City Gold و اتوبوس برقی H2.City Gold با سلول های سوختی را با نام تجاری مشترک راه اندازی می کنند. اتوبوس های جدید از آرم استفاده می کنند کاتانو آرم aj تویوتا

شرکت پرتغالی CaetanoBus که بخشی از آن متعلق به Toyota Caetano Portugal و Mitsui & Co است ، بر تولید اتوبوس و شاسی تمرکز دارد. این شرکت طیف وسیعی از وسایل نقلیه را برای حمل و نقل شهری و فرودگاهی در اختیار دارد. CaetanoBus از دهه 1980 روی تحرک الکتریکی تمرکز کرده است.

تویوتا موتور اروپا از سال 2019 فناوری سلول سوختی شامل طیف وسیعی از پیل های سوختی ، ظروف هیدروژن و سایر اجزای اصلی را در اتوبوس های هیدروژنی شهری CaetanoBus ادغام کرده است. دسامبر گذشته ، تویوتا Caetano پرتغال (TCAP) به عنوان سهامدار به CaetanoBus پیوست.

هدف از این فعالیت TCAP حمایت از گسترش سریع فعالیت های اصلی در تولید ، توسعه و فروش اتوبوس های با انتشار صفر بود. طی سال گذشته ، تولید کننده شبه جزیره ایبری حضور خود را در صحنه بین المللی به صورت رشد سریع فروش اتوبوس های با انتشار صفر در سراسر اروپا تقویت کرده است.

H2.City Gold یک اتوبوس برقی CaetanoBus با انرژی هیدروژن است که از سیستم پیل سوختی تویوتا استفاده می کند. مسافت پیموده شده اتوبوس شهری 400 کیلومتر است و سوخت گیری آن کمتر از ده دقیقه طول می کشد. این وسیله نقلیه اولین گام در یک استراتژی برندسازی مشترک است که شامل یک اتوبوس برقی خالص e.City Gold است.

-jj- ، منبع و عکس: CaetanoBus و Toyota

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =