F1 در اسلواکی و جمهوری چک: از قلعه به قلعه Automagazin.sk

[ad_1]

تک نفره Red Bull Racing F1 در فیلم چکسلواکی از پراگ به تاترا سفر می کند.

فرمول 1 تیم Red Bull Racing شخصیت اصلی داستان در مورد سفر از یک قلعه معروف چک به یک اسلواکی است. با همراهی افسانه ای RB7 ، یکی از غالب ترین اتومبیل های تاریخ F1 ، در عرض 7 دقیقه خود را در پل چارلز ، در مرکز پراگ مشاهده خواهید کرد ، با یک گروه موسیقی سنتی می رقصید ، از باغ های انگور موراوی رانندگی می کنید ، می روید نمای حماسی تاترا از موزه هوای آزاد اسلواکی ، دوچرخه های سریع آسفالت کاملاً جدیدی را در براتیسلاوا آزمایش می کنند ، شما پل های دانوب را از دست نخواهید داد و مقابل قلعه در پایتخت پارک خواهید کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=4qbfQSLUdDo

به این ترتیب ، اسلواکی و جمهوری چک وارد یک باشگاه نخبگان شدند ، زیرا انحصار خود را به کشورهایی مانند ایالات متحده یا هلند منتقل کردند. دو کشور کوچک در وسط اروپا اکنون با عکس های زیبا توجه جهانیان را به خود جلب کرده و مکان های دیدنی ما را نه تنها به طرفداران F1 ارائه می دهند.

تصمیم گیری در مورد اینکه ابتدا چه چیزی را تماشا کنید دشوار است. یا سواری افراطی که صدای آن باعث می شود هر طرفدار ورزش موتوری غاز غاز باشد. یا عکس های غیر واقعی از مکان های نمادی در کشور ما. به همین دلیل ارزش دیدن بیش از یک بار فیلم را دارد. وی بهترین کارگاه های Red Bull (اصطبل ها و آشیانه ها) را به روشی کاملاً غیر متعارف به قول دیوید کوالتارد ، یکی از محبوب ترین رانندگان سابق F1 به ارمغان آورد. از این گذشته ، راننده F1 فقط یک انسان است و اخیراً مانند بقیه ما سفر را از دست داده است. به این سفر از طریق دو جمهوری ما بپیوندید.

زدروژ: ردبول

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =