Fintice – قلعه، مشاوره سفر Automagazin.sk

[ad_1]

در سرگردانی خود در اطراف اسلواکی، این بار برای مدتی در روستای Fintice مستقر شدیم، واقع در حدود 10 دقیقه با ماشین از کلان شهر به شرق – Presov. ما به عمارت باروک مشترک مرتبط با کلیسای محلی علاقه مندیم. صندلی که در طول تاریخ عمدتاً با خانواده Dessewffy مرتبط بوده است. بر اساس اطلاعات حفظ شده، این کنت ساموئل دسوفی در قرن هجدهم بود که از تولد دوباره عمارت به شکل فعلی مراقبت کرد.

اتاق اجرایی

در طبقه همکف عمارت تالار جذابی با نقاشی های تاریخی و سه نشان از خانواده دسوفی قرار دارد. همانطور که بعداً فهمیدیم، قدمت آنها به سال های 1034، 1334 و 1775 می رسد و خود نقاشی ها اثری از دوره هنرمند هوروویتز هستند. فضای منحصر به فرد داخل سالن با پرتره هایی از مهمترین اعضای خانواده اشرافی تکمیل می شود.

دوره غم انگیز

آخرین صاحبان عمارت باشکوه فینتیس را در سال 1944 ترک کردند و برای چندین دهه عمارت و تمام ساختمان های متعلق به آن را به هوس های سرنوشت واگذار کردند. بعدها این مکان توسط نهادهای مختلف رژیم کمونیستی مورد استفاده قرار گرفت و آنها هیچ شناختی از آثار تاریخی نداشتند. مناطقی که قبلاً ویران شده بودند در دهه 1990 آسیب بیشتری دیدند. به دلیل دخالت غیرحرفه ای کارگران، دکوراسیون پلاستیکی طاق تقریباً به طور کامل بی ارزش شده است.

گزارش: Brezová pod Bradlom – حس زیبایی و غرور

تغییر به لطف گنج

در سال 2016، ظروف چینی تاریخی در عمارت فینتیس پیدا شد، که حتی از سخت ترین دوره های این عمارت در مخفی شدن جان سالم به در برد تا بعدها به یک هدف خوب کمک کند. روستای Fintice این یافته را برای گنج یافت شده دریافت کرد که اساس نجات این بنای تاریخی است. در سال 2018، روند بسیار دشوار مرمت نقاشی های دیواری کمیاب آغاز شد. امروزه حتی به لطف یک معجزه کوچک، مخاطبان زیبا می توانند از فضاهای زیبای عمارت در فینتیس لذت ببرند. این تالار حتی به عنوان مکانی برای مراسم عروسی یا سایر رویدادهای اجتماعی اجاره داده می شود. با این حال، اقامتگاه باروک در روستای Fintice بسیار بیشتر از آنچه این متن مناسب است به بازدیدکنندگان خود ارائه می دهد. اگر در نزدیکی شهر پرسوف هستید، به شما توصیه می کنیم از Fintice و این مکان منحصر به فرد که نفس تاریخ می کشد، دیدن کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =