Maxim Repak – مقام دوم برای اسلواکی Automagazin.sk

[ad_1]

روز جمعه ، یک تمرین آزاد و یک ابرقدرت در انتظار رقبا بود که در آن موقعیت در آغاز دو مسابقه شنبه مشخص شد. در تمرین آزاد ، این ورزشکار 14 ساله اسلواکی در جایگاه هفتم قرار گرفت و با ابرقهرمان با دو مقام بهتر شد ، این به معنای شروع از ردیف دوم بود.

در هر دو مسابقه ماکسیم برای پیروزی جنگید ، غالباً پیشرو بود ، اما در مسابقه اول در مکان هفتم آخر بود. برعکس ، در پایان مسابقه دوم ، که برای سقوط تالیان مورو باید دوباره شروع می شد ، او وقتی که توانست در یک نوبت و با وجود از دست دادن مقام اول از مکان ششم به جلو برسد ، یک پایان عالی را نشان داد در پایان ، مقام دوم در فینال نتیجه خوب دیگر این است.

در رتبه بندی فعلی این مجموعه ، ماکسیم با از دست دادن چهار امتیاز به مقام دوم ، در مکان چهارم قرار دارد. مسابقات دیگر مسابقات جام ملت های اروپا Yamaha R3 bLU cRU به عنوان بخشی از مسابقات MS Superbike در 7 آگوست در پیست موست جمهوری چک در دستور کار قرار گرفته است.

او چگونه مسابقه را قضاوت کرد Maxim Repak:

“آموزش و مدارک رایگان به دلیل آسیب فنی موتورسیکلت برای من خوب نبود. برگزار کننده تصمیم گرفت آن را با تغییر دوچرخه حل کند و با موتور جدید روز بعد مسابقه را شروع کردم. می گوید ورزشکار جوان. پس از شروع از موقعیت پنجم ، من موفق شدم در گروه پیشرو در زمین اسب ، جایی که دائما برای سکو می جنگیدم ، مستقر شوم. در آخرین دور ، سوارکاران با نزدیک شدن به آخرین بخش های این پیست شروع به ضرب و شتم کردند و با کم تجربگی خودم پس از تماس به مقام هفتم سقوط کردم. با راهنمایی ، وارد مسابقه دوم شدم. من همیشه در قسمت های فنی باند پیشقدم می شدم ، اما چون بادگیر داشتم در هواپیما پایین بودم. در آخرین دور من در پاس فنی حدود 10-15 متر برتری پیدا کردم و در پایان فقط یک سوار از من سبقت گرفت و همچنین شایسته پیروز شد و من به مقام دوم رسیدم. من برای مصدومیت یکی از سواران “خانواده bLU cRU” ما ، تالیان جاکومو مورو ، که آرزوی بهبودی سریع دارم ، بسیار متاسفم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 9 =