MINI Cooper SE – Minitricolor | Automagazin.sk

[ad_1]

MINI برای تبدیل شدن به یک برند منحصراً الکتریکی در آینده طراحی شده است و Cooper SE اولین موتور اصلی برای انتقال سوخت فسیلی است. علاوه بر این، به گفته کارشناسان، این خودرو باید یکی از خودروهای برقی باشد که حتی در فروش مجدد نیز ارزش بالایی در بازار بلیت های برقی حفظ خواهد کرد. از بیرون تنها با تمرکز روی سپر جلو که دیگر چراغ مه شکن داخلی ندارد متوجه تغییرات خواهید شد. دریچه های هوا را عوض کردند. همچنین جلوپنجره کمی عریض‌تر است و پایه چراغ‌های جلو قبل از روکش کروم تیره شده است.

هنگام رانندگی در تاریکی، همچنان متوجه جهش قابل توجهی بین نور بالا و پایین نور خواهید شد که باعث ایجاد یک سیاهچاله کوچک بین پرتوها می شود. یک فرمان دیگر در داخل وجود دارد، به خصوص در قسمت کنترل چند منظوره. نمایشگر مرکزی نیز دستخوش تغییر شده است که اکنون با دکمه های یکپارچه به طور کامل با پلاستیک مشکی پوشانده شده است. چندین لوازم داخلی رنگ را تغییر داده اند تا فضای داخلی اسپرت تر به نظر برسد. به طور کلی، من از ارتقای مناسب قدردانی می کنم و چیزی برای شکایت ندارم. MINI SE اولین خودروی خانواده است که به رنگ سقف سه رنگ، به اصطلاح سقف چند رنگ، که به طور یکپارچه مشکی، آبی روشن و آبی تیره را ترکیب می کند، به رخ می کشد. به لطف فناوری کاربردی مدرن، جزئیات خوبی در ترکیب رنگ های خاص ایجاد می کند، اگرچه در قطعه آزمایش شده من، با لباس آبی جزیره، فکر می کنم قبلاً بسیار ادغام شده و تفاوتی ندارد. حتی زمانی که روی پشت بام هستید، هیچ MINI سه دری دارای نوارهای زهکشی متمایز نیست، بنابراین پنجره ها را بعد از باران تابستانی باز نکنید.

خودروهای برقی نیز در مورد سبک زندگی هستند!

در زیر کاپوت، هیچ چیز اساسی در فناوری مدرن تغییر نکرده است. موتور نیز پارامترهای مشابهی دارد، باتری نیز ظرفیت 32.6 کیلووات ساعت (قابل استفاده 28.9 کیلووات ساعت) دارد. فناوری با میل خود به شتاب گیری قلب شما را به چنگ می آورد و همراه با شعاع گردش کوچک و مرکز ثقل پایین، به شما انگیزه وصف ناپذیری می دهد تا در هر زمان و هر مکان، برش را برانید. طبق روش WLTP، سازنده برد 227 – 234 کیلومتر را در شرایط ترکیبی اعلام می کند. ما موفق شدیم در شهر تمیز رانندگی کنیم، به خصوص بعد از یک شب اقامت با یک بار شارژ تا 246 کیلومتر و نمایشگر هنوز 6 کیلومتر بود. با این حال، این یک اکو سواری تابستانی وحشیانه بود که با استفاده از بهبود قابل توجهی به شکل فرمان تک پدال و بدون تهویه مطبوع بود. در استفاده معمولی، مطمئن شوید که انتظار برد حدود 200 کیلومتر را دارید. مزیت بزرگ MINI کوچک سرعت بارگیری است. شما می توانید آن را تا 80٪ از طریق یک کانکتور CCS (50 کیلووات) در حدود نیم ساعت شارژ کنید و برای بقیه حداقل نیم ساعت دیگر نیاز دارید.

حرفه ای

آنچه باید تصدیق شود
چیزی که از دست دادیم
چیزی که ما را شگفت زده کرد
 • شاسی محکم برای جاده های شهر ما.

نبرد هوندا در مقابل Mini Cooper SE – قابیل هابیل

MINI Cooper SE

قیمت و گارانتی:

 • پایه / تست 33 000/42 430 €.

شرایط گارانتی عمومی:

 • 2 سال بدون محدودیت کیلومتر.

موتور:

 • موتور الکتریکی سنکرون، حداکثر قدرت 135 کیلووات (184 اسب بخار) در ú. دقیقه-1، حداکثر گشتاور 270 نیوتن متر در n. ú دقیقه-1. انتشار CO2 WLTP 0 گرم در کیلومتر.

مشخصات رانندگی، هزینه:

 • 0-100 کیلومتر در ساعت در 7.3 ثانیه، Vحداکثر = 150 کیلومتر در ساعت، مصرف WLTP / تست 15.2 – 15.9 / 15.0 کیلووات ساعت / 100 کیلومتر.

قابلیت اتصال و فضای بار

 • بلوتوث – بله
 • Wi-Fi – بله
 • AUX / USB – خیر / بله
 • آینه – بله
 • قطر: 8.8
 • فضای بار: 211 dm3

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 2 =