Mini Vision Urbanaut: آینده نگری محسوس Automagazin.sk

[ad_1]

در پایان سال گذشته ، مارک مینی دید دیجیتالی وسیله نقلیه Urbanaut را به جهانیان نشان داد. مطالعه وسیله نقلیه شهری آینده ، که می تواند متناسب با نیازهای فعلی استفاده شود ، اکنون به مرحله واقعی و ملموسی رسیده است.

ماشین خانوادگی همه کاره و بزرگ با زبان طراحی آینده نگرانه ، جلوپنجره کج ، فرمان مستقل و تنوع داخلی شما را شگفت زده خواهد کرد. مدیریت تولید کننده اتومبیل Mini ، حفظ و توسعه ویژگی های منحصر به فرد این برند در آینده را وظیفه خود می داند.

“با نگاه به آینده ، پروژه Mini Vision Urbanaut به ما ایده ای داد که چگونه می توانیم ویژگی های Mini را در این مورد با تمرکز بر استفاده هوشمند از فضا به تحرک در آینده ترجمه کرده و آنها را در یک Mini معمولی تفسیر کنیم. مسیر. فضای شخصی کاربر را در اتومبیل منتقل می کند و امکانات مختلفی از ایجاد واحه شهری گرفته تا احساس آزادی و خلق و خوی خوب را ایجاد می کند. ” گفت: خودرو ساز Bernd Koerber.

“Mini Vision Urbanaut دید ماست که چگونه استفاده هوشمندانه از فضای Mini می تواند نیازهای شهرهای آینده و سبک های مختلف زندگی را برآورده کند.” کربر اضافه کرد. سازنده اتومبیل Mini عمدتاً به عنوان واسطه و همراه لحظه های فراموش نشدنی به آینده نگاه می کند که آنها آن را “لحظه های کوتاه” می نامند.

در این حالت سوال این است که شما می خواهید چه نوع تجربه ای را با اتومبیل مدرن خود داشته باشید. ایده اصلی مفهوم Mini Vision Urbanaut تقسیم زمان صرف شده با ماشین به دو قسمت است. در حالت اول ، این زمانی است که وسیله نقلیه رانده می شود ، در حالت دوم ، هنگامی که وسیله نقلیه در محل استفاده می شود. این بخش به طور مناسب توسط Mini Moments “Chill” ، “Wanderlust” و “Vibe” توصیف شده است.

نمای بیرونی و داخلی خودرو اصلاح شده است تا “مینی لحظه” فعلی را منعکس کند و بنابراین از نظر جو و استفاده کلی از فضا ، یک محیط ایده آل را در داخل هواپیما فراهم می کند. بوی ، صدا و نور فراگیر همچنان باعث غنی سازی حالات اساسی می شوند که با انتخاب “Mini Moment” فعال می شوند. تبدیل یک وسیله نقلیه جذاب به یک محیط خاص اکنون به لطف ساخت مدل فیزیکی Mini Vision Urbanaut به طرز خیره کننده ای قابل تجربه است.

-jj- ، منبع و عکس: مینی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 3 =