osram: تعمیر و نگهداری و شارژ باتری خودرو Automagazin.sk

[ad_1]

هر باتری که دوباره روشن نمی شود نیازی به تعویض فوری ندارد. در مرحله اول، تنها کاری که باید انجام دهید این است که باتری را احیا کرده و با فرآیند شارژ صحیح آن را بازسازی کنید. برای مثال از شارژرهای هوشمند OSRAM نیز برای این منظور استفاده می شودکه انواع باتری ها از جمله لیتیوم یونی را از 6 ولت تا باتری های 12 ولت با ظرفیت 170 Ah تا باتری های 24 ولت با ظرفیت 70 Ah شارژ می کند. همه مدل‌ها دارای یک ویژگی پشتیبان هستند که به محافظت از باتری در برابر تخلیه در زمستان یا در مدت اقامت طولانی‌تر کمک می‌کند. شارژرها دارای یک صفحه نمایش LCD با نور پس زمینه روشن هستند و تمامی عملکردها را می توان با یک دکمه کنترل کرد. آنها همچنین دارای محافظی هستند که از آسیب به سیستم الکتریکی در برابر اثرات قطبیت معکوس یا اتصال کوتاه جلوگیری می کند.

هنگامی که شارژر روشن می شود، یک چرخه شارژ چند مرحله ای را شروع می کند و به محض شارژ کامل باتری به طور خودکار وارد حالت تعمیر و نگهداری می شود – این از شارژ مجدد جلوگیری می کند. باتری های لیتیومی در 7 مرحله شارژ می شوند، در حالی که رایج ترین باتری های سرب اسید / AGM در 9 مرحله شارژ می شوند. OSRAM BATTERYcharge با خودروهای دارای سیستم استارت استاپ سازگار است. علاوه بر کانکتورهای انبر کلاسیک، به کابلی با پایانه های گرد نیز مجهز شده اند که برای اتصال راحت تر شارژر می توان آن را به صورت دائمی در خودرو نصب کرد.

در اینجا می توانید شارژرهای هوشمند را پیدا کنید:

https://www.osram.sk/am/automotive-care-a-equipment/index.jsp

اگر مطمئن نیستید که باتری شما چگونه است و نمی خواهید به طور ناخوشایندی غافلگیر شوید، به خود اجازه دهید یک منبع شروع زیر درخت بگیرید. به عنوان یک منبع اضطراری برای روشن کردن خودرو عمل می کند و در عین حال می توانید از آن به عنوان پاوربانک با کانکتورهای USB برای شارژ تبلت، دوربین و گوشی موبایل یا چراغ قوه استفاده کنید که می تواند در عصرهای طولانی زمستان مفید باشد. بر خلاف پاوربانک یا فانوس با چنین منبعی، می توانید یک خودرو را با بنزینی تا 8 لیتری یا موتور 4 لیتری دیزلی نیز روشن کنید!

منابع منبع OSRAM را می توان در اینجا یافت:

https://www.osram.sk/am/automotive-care-a-equipment/battery_starters.jsp

به ویژه مدل OSRAM BATTERYstart 200 قادر به راه اندازی یک موتور با حجم تا 3 لیتر است. ظرفیت باتری 6000 میلی آمپر ساعتی، جریان راه اندازی 150 آمپر را ارائه می دهد و تنها 2 ساعت برای شارژ کامل آن کافی است. اندازه یک تلفن همراه معمولی 7 اینچی است. مدل 300 تقریباً همان طول و عرض استارت کوچکتر (168 × 88 میلی متر) دارد که فقط از نظر ضخامت متفاوت است که به 33 میلی متر می رسد. با این حال، بیش از دو برابر ظرفیت آن (13000 میلی آمپر ساعت) است که به شما امکان می دهد یک موتور بنزینی تا 6 لیتر یا یک موتور دیزلی تا ظرفیت 3 لیتر را روشن کنید. شارژ 3 ساعت طول می کشد. به لطف ظرفیت 16800 میلی آمپر ساعت، مدل 400 یک منبع راه اندازی قدرتمند است که به شما امکان می دهد یک موتور بنزینی تا 8 لیتر یا یک موتور دیزلی را با نیمی از حجم (راه اندازی / حداکثر جریان – 400 A / 800 A) راه اندازی کنید.

در مقایسه با مدل قبلی، یک سوکت اتصال 12 ولت نیز دارد، به عنوان مثال. فن یا جعبه خنک کننده شارژ 4 ساعت طول می کشد. تمامی مدل های فوق دارای محافظ در برابر برگشت قطبیت، اتصال کوتاه، گرمای بیش از حد و سوکت های USB با شارژ سریع هستند. اگر مخالف همه دستگاه های هوشمند ممکن هستید، ما یک نکته دیگر برای شما داریم و اینها کابل های جامپر هستند. آنها چنین محافظتی هستند، اگر هر چیز دیگری. اگر در یک کلبه کوهستانی تنها باشید کمکی به شما نمی کنند، اما اگر با چند ماشین مهمانی کنید، خیلی راحت به عنوان یک دوست کمک خواهید کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 18 =