OSRAM: دوربین های داخلی Automagazin.sk

[ad_1]

در ترافیک جاده ای ، اگر اتفاقی نیفتد ، اتفاقی نمی افتد. اما به محض اینکه یک وضعیت غیر منتظره رخ دهد ، می تواند بد باشد. درصورتی که همه چیز خیلی سریع پیش رود و سرانجام یک حادثه اتفاق بیفتد ، به عنوان مثال ، یاوران کوچکی که ترافیک جلو یا پشت وسیله نقلیه شما را ثبت می کنند مفید هستند. دوربین های روی صفحه نامیده می شوند.

وقتی واقعیت را به یاد می آورید ، می توانید تکه هایی از آنچه واقعاً اتفاق افتاده را به خاطر بسپارید. شما شوکه شده اید ، نمی توانید تمرکز کنید و طرف مقابل از شما می خواهد که گزارش تصادف اتومبیل را امضا کنید. در چنین شرایطی ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که به یاد داشته باشید که فقط یک دوربین داخلی دارید که در صورت برخورد به طور خودکار فرآیند ذخیره سازی را شروع می کند. ضبط صفحه عریض Full HD / 30fps می تواند به شناسایی پلاک ها ، مقصر واقعی حادثه و سایر جزئیات در صورت نیاز کمک کند. حتی هنگام پارک خودرو ، سنسور G-Shock در دستگاه تضمین می کند که دوربین ها به طور خودکار فرایند ضبط را شروع می کنند. در تعطیلات و در یک محیط خارجی ، چنین اطلاعاتی حتی از ارزش بیشتری برخوردار است. با این حال ، شما همیشه باید با استفاده از دوربینهای داخل هواپیما با شرایط قانونی کشورهایی که به آنها سفر می کنید روبرو شوید. به عنوان مثال. در پرتغال ، استفاده و حتی حضور آنها در خود ماشین ممنوع است.

شما می توانید از بین دوربین های داخلی استفاده کنید و نوع مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید. به عنوان مثال ، ROADsight 50 Dash Camera حالت پارکینگ ، ضبط سیاه و سفید شبانه ، ذخیره کارت حافظه با ظرفیت حداکثر 128 گیگابایت و اتصال دوربین عقب ROADsight REAR 10 را ارائه می دهد. طراحی OSRAM ROADsight روی دوربین بسیار محرمانه است در تن های خاکستری تیره. به دلیل ابعاد کوچک خارجی ، به طور نامحسوس در داخل ماشین قرار می گیرند و از خارج تقریباً قابل مشاهده نیستند. دوربین های روی صفحه که در پشت آینه دید عقب قرار دارند به سختی قابل دیدن هستند و می توانید کاملاً بر رانندگی تمرکز کنید. هر دوربین ROADsight همراه با ابزارهایی برای نصب کابل ها جهت قرار دادن فضای داخلی خودرو است. این اجازه می دهد سیم برق به معنای واقعی کلمه به صورت نامرئی در ماشین نصب شود. دستگاه های تلفن همراه اضافی را می توان از طریق سوکت USB داخلی تأمین کرد. هنگامی که نگهدارنده به شیشه جلو متصل شد ، دوربین می تواند به صورت مغناطیسی به موقعیت مورد نظر متصل شود. برنامه WiFi & OSRAMconnect امکان دسترسی به دوربین را فراهم می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − ده =