OSRAM: پرتوهای اضافی Automagazin.sk

[ad_1]

آیا نور کافی در جاده ندارید ، آیا وضعیت بدتری دارید ، آیا بیشتر در جاده های خلوت رانندگی می کنید یا با چادر یا کاروان به تعطیلات ماجراجویانه می روید؟ پرتوهای اضافی را نصب کنید.

آنها عملکرد بالا و استفاده انعطاف پذیر را ارائه می دهند. اگر لازم است جاده و اطراف را با نور شدیدتر روشن کنید ، نصب سایر منابع نور در چراغ های جلو معمولاً کمکی نخواهد کرد. بنابراین ، راه حل ایده آل این است که چراغ های رانندگی OSRAM LEDriving اضافی نصب کنید ، که با استفاده از قوانین محلی برای کار در جاده های عمومی تأیید شده و دارای یکسان سازی هستند. نور بیشتر به معنای دید و دید بهتر و در نتیجه افزایش ایمنی است.

پرتوهای بلند اضافی در اشکال و نسخه های مختلف موجود است. در بیشتر مواقع ، نوار به اصطلاح سبک را مشاهده می کنید ، یک نوار LED باریک و کشیده با قدرت ورودی 35 تا 140 وات ، بسته به طول آن. همچنین می توان نسخه های مستطیلی گرد یا بزرگتر را انتخاب کرد. تمام نسخه ها از LED های مارک دار و قدرتمندی بهره می برند و طول عمر آنها بیش از 5000 ساعت است. بدنه های بلند در برابر ضربه مقاوم هستند و به لطف بالاترین درجه حفاظت IP67 / IP69K ، حتی لازم نیست نگران نفوذ آب یا گرد و غبار باشید. تمام وسایل الکترونیکی ، از جمله فیوزهای خنک کننده و حرارتی ، یکپارچه هستند ، بنابراین چراغ ها فقط باید مطابق با الزامات قانونی مربوط به منبع ولتاژ 12/24 ولت نصب شوند و می توانید روشنایی را شروع کنید. ثبت کارت فنی بزرگ الزامی نیست.

نور LED سفید و قوی با دمای رنگ 6000 K به معنای واقعی کلمه در عرض چند دقیقه قابل دسترسی است. و از راه دور ، حتی از فاصله نزدیک ، در محل کار یا اوقات فراغت ، در جاده های تاریک در حومه شهر ، جاده های جنگلی ، جاده و فراتر از آن.

www.osram.sk/am

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 3 =