Rolls-Royce Dawn توسط کنگا کومو | Automagazin.sk

[ad_1]

Rolls-Royce Motor Cars و معمار ژاپنی Kengo Kuma ترکیبی از دنیای لوکس اتومبیل و معماری در ماشین سفارشی جدید Dawn هستند. لیموزین منحصر به فرد به عنوان تصویری چشمگیر از اقامتگاه کیتا در مرکز توکیو ارائه شد که توسط کوما بر اساس تکلیف توسعه دهنده جهانی املاک لوکس – وستبانک طراحی شده است.

ماشین لوکس Dawn از برنامه شخصی Bespoke منحصراً برای صاحب آپارتمان چند طبقه منحصر به فرد The Kita Tea House ساخته شده است که در منطقه مرکزی اما آرام پایتخت ژاپن واقع شده است. نام این پنت هاوس برگرفته از چایخانه ای است که در پشت بام آن قرار دارد و نمایی باورنکردنی از جنگل معبد میجی و استادیوم ملی بازسازی شده ژاپنی توسط معمار کنگو کوما ارائه می دهد. همانطور که معماری کنگا کوما معمول است ، “چین” درک سنتی رابطه بین داخلی و خارجی را زیر سال می برد.

بنابراین مدل Dawn با سقف باز چیزی شبیه یک بوم طبیعی برای ایجاد یک اتومبیل منحصر به فرد با فضای داخلی شخصی شخصی بود ، جایی که در آن شما هرگز از دنیای خارج محروم نمی شوید. هدف اصلی سبک طلوع جدید دستیابی به شکنندگی معروف ژاپنی با تأکید بر دقت است که در خطوط تمیز ساختمان قابل مشاهده است. او ساختارهای شفافی با تصور یک طراحی عمیق آرام ایجاد می کند ، که به تدریج خود را به طور نامحسوس آشکار می کند.

ماشین و کل خانه نیز دارای هویت بصری بسیار قوی و نسبت سخاوتمندانه ای هستند که از استانداردهای ژاپنی فراتر می رود. در نگاه اول ، ماشین خنثی است ، اما فضای عمیقی دارد ، در عین حال بسیار کاربردی و در عین حال بسیار راحت است. نمای بیرونی مدل Dawn به رنگ نقره ای رنگ آمیزی شده است که به رنگ های خاکستری نقره ای مصالح اصلی ساختمان اشاره دارد. هنگامی که ناخن با نور خورشید روشن می شود ، رنگ بازتاب های برنزی گرم آن را آشکار می کند ، که از سایه “سبد” با پرده های پنجره در خارج از خانه و جزئیات برنز داخلی الهام می گیرد.

نمای بیرونی سدان رولزرویس با هود نقره ای ظریف و خط مشکی خالص در کنار خودرو به سفارش ساخته شده است. مواد طبیعی با منافذ باز “گردوی رویال” در پشت یک وسیله نقلیه لوکس ، یک احساس گرم و صمیمی از داخل و خارج را ترکیب می کند و به روکش های غنی با همان مواد در سالن ورودی ساختمان اشاره می کند. برای اولین بار ، یک فناوری درمان سطح منحصر به فرد در داخل داشبورد استفاده می شود. خطوط افقی “ombre” با سایه روشن در تمام عرض داخلی اجرا می شود پیانو خاکستری سلبی رنگ کردن پیانو سیاه، که به مصالح ساختمانی اغوا کننده و ابتکاری اشاره دارد.

شیب سنگ مرمر رنگارنگ خاکستری متنوع کارارای سفید از طریق فولاد ضد زنگ صیقلی خاکستری روشن به سایه های خاکستری ، گرانیت تیره و کاشی های فلزی می رسد. همچنین یک صفحه فولادی ضد زنگ با نشان ساختمان روی داشبورد وجود دارد “چین” و این بهترین نمونه از چنین تزئینی است که توسط برنامه رولزرویس سفارشی ساخته شده است. این همچنین یک همبستگی با صنایع دستی بزرگ است که با ایجاد لوازم جانبی فولاد ضد زنگ در محل اقامت همراه است. همان نقوش مشبک روی گلدوزی روی پشتی های جلو و در قسمت پشتی بین صندلی ها اعمال می شود.

آخرین تنظیمات همچنین شامل ساعتهای طراحی شده ویژه و رنگ چترها است که با طراحی داخلی سازگار شده و بنابراین طعم طاقت فرسای معمار را منعکس می کند. “این برای اولین بار است که با چنین پروژه ای مشورت می کنم و بسیار مفتخرم که توانستم این کار را برای رولزرویس انجام دهم ، زیرا با آنها به صنایع دستی سنتی احترام می گذارم و تمایل دارم بهترین مواد طبیعی را به ارمغان بیاورم. رولزرویس ذات اقامتگاه KThe Kita را به زیبایی خودرو منتقل کرد ، بنابراین صاحب چایخانه کیتا را قادر ساخت تا منحصر به فرد بودن آن را با فضای محیط ترکیب کند. برای من افتخار بزرگی است که بالاخره ماشین را اینجا در توکیو دیدم. ” کوما توضیح داد.

-jj-، منبع و عکس: رولزرویس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =