Rolls-Royce Phantom Oribe: لوکس هرمس | Automagazin.sk

[ad_1]

خودروساز انگلیسی Rolls-Royce با همکاری خانه معروف مد فرانسوی Hermès Phantom Oribe را به یکی از مشتریان خود اختصاص داده است. مشتری درخواست لیموزین شبیه جت درجه یک کرده و بنابراین نه تنها نمای بیرونی بلکه داخلی خودروی لوکس نیز دستخوش تغییراتی شده است.

رولزرویس موتور اتومبیل با همکاری برند لباس هرمس وسیله نقلیه سفارشی خود را از فانتوم ایجاد کرد. Phantom Oribe تیم متخصصی از خانه رولزرویس در گودوود و مارک هرمس در پاریس را طراحی و تولید کرد. به طور کلی نشان دهنده شخصیت علاقه و سلیقه صاحب آن ، تاجر ژاپنی Yusaku Maezawa است. مشتری لیموزین جدید خود را به عنوان “جت لوکس” تصور می کند ، بنابراین انحصار پروازهای خصوصی را برای سفر منتقل می کند.

نمای متمایز دو رنگ اتومبیل با لعابهای سبز و کرم مخصوص ظروف oribe ژاپنی عتیقه که کلکسیون مهم آنها Maezawa است هماهنگی دارد. قسمت فوقانی خودرو در سایه Oribe Green ساخته شده است که یک رنگ سفارشی منحصر به فرد است که منحصراً برای این مشتری ایجاد شده است. رولزرویس به روشی غیرمعمول این رنگ فانتوم را با جزئیات هواپیمای شخصی مشتری ترکیب می کند.

رنگ اصلی توسط متخصصان در مرکز اتمام گودوود طی ماه های زیادی ساخته شده و کاملاً لعاب براق و سبز تیره ای را برای این سفال های قرن شانزدهم ثبت می کند. این اثر با یک رنگ سفید خامه ای در پایین به زیبایی تکمیل می شود. طیف رنگی ، با الهام از ظروف اوریبه ، به طور هماهنگ در فضای داخلی ادامه دارد. در اصل ، این نتیجه ایده های مشترک طراحان ، مهندسان و صنعتگران از برند پاریسی هرمس و تیم Bespoke Collective در گودوود است.

آنها با هم از تجربه و نبوغ خود استفاده کرده اند تا اطمینان حاصل کنند که هر قسمت جداگانه از ماشین بهترین نمایندگی از سنت های دو مارک است. “این ارائه زیبا از برترین محصول ما یک نقطه عطف در تاریخ Rolls-Royce Motor Cars است که دو مارک با بیش از سه قرن تجربه و سنت را با هم ترکیب می کند. “ تورستن مولر-یوتسوس ، مدیرعامل Rolls-Royce Motor Cars گفت.

Phantom Oribe نتیجه یک همکاری واقعی و دقیق بین مارک های Rolls-Royce و Hermès است. طي اين همكاري ، طراحان ، كارشناسان مواد و صنعتگران ماهر در خلق يك فانتوم واقعاً منحصر به فرد سهيم شدند. ترکیب سفارشات خلاقانه و متقاضی فنی و ایجاد زندگی در چشم انداز چشمگیر مشتری یک امتیاز بزرگ بود “ مولر-اتویس اضافه کرد.

این شبح منحصر به فرد آمیزه ای از شرق و غرب ، باستان و مدرن ، صلح و طبیعی است. کار با هرمس یک تجربه خلاقانه و فرهنگی عالی بود و ما چیزهای زیادی از یکدیگر یاد گرفتیم. ما همیشه خوشحال می شویم وقتی مشتری با دیدی جسورانه ، واضح و تخیلی روبرو می شود و دیدن سفارش بسیار عالی برای ما هیجان انگیز است. “ مایکل برایدن ، طراح ارشد مجموعه سفارشات رولزرویس اشاره کرد.

روکش داخلی عمدتا از چرم هرمس ساخته شده است که Enea Green نام دارد و شامل جزئیاتی می شود که مستقیماً به مشتری مربوط می شوند – مانند فرمان ، دسته ها ، اهرم کنترل ، تنظیم کننده های چرخشی برای تنظیم دمای داخلی. چرم هرمس کل داشبورد را می پوشاند که هم در ستون های داخلی و هم درب صندوق عقب دیده می شود. سطوح کمتر قابل رویت مانند محفظه داشبورد ، آستر محفظه چمدان ، محفظه نگهداری کارافه و یخچال شامپاین نیز در این چرم پوشیده شده است.

به عنوان احترام متقابل به هر دو سازنده این پروژه مشترک ، درب محفظه مسافر ساخته شد که حاوی نوشته Habillé par Hermès Paris است. لبه های ریز ، معمولی با نام تجاری هرمس (اصطلاحاً لوله های هرمس) ، تکیه گاه های سر را تزئین می کند و گوساله ها روی صندلی های عقب قرار می گیرند. لهجه های نرم سایه Seashell White با حصیرهای پشم گوسفند هماهنگ شده و باعث ایجاد احساس نور در فضا می شود. فضای داخلی پر از نمونه هایی از طراحی و ساخت عالی در برنامه سفارش جمعی Bespoke است.

به عنوان مثال ، مشبک های بلندگو با مشت زدن به چوب Royal Walnut Open Pore ایجاد شده و روی درب ماشین قرار می گیرند. آنها لهجه های صاف ، ساختاری ، زیبایی شناختی و ظریفی ایجاد می کنند. از چوب منافذ باز Royal Walnut نیز در کنسول وسط و عقب و روی میز استفاده می شود. اولین بار دیگر در این همکاری استفاده از پارچه هرمس ، به نام Toile H ، روی بازوی درب ، کنسول وسط و عقب و به ویژه در سقف نمادین اتومبیل های رولزرویس بود. سربرگ ها

خانه مد هرمس تکنیک های سنتی خود را بر اساس ورزش سوارکاری و همچنین دانش نوآورانه در زمینه طراحی داخلی با روکش چرم ، ایجاد شده توسط بخیه های خاص و رنگ آمیزی لبه ، که در اصل توسط زین پوشان استفاده می شد ، انتقال می دهد. برای نمای Phantom ، یک گالری منحصر به فرد که از کل قسمت جلوی رولز رویس عبور می کند ، هرمس کارهای هنری را که توسط هنرمند و تصویرگر فرانسوی پیر پرون (1905-1988) طراحی شده است ، سفارش داد ، وی که تعدادی از طراحی های شال گردن را برای فروشگاه لباس هرمس ایجاد کرد. .

این اثر از نقوش معروف اسب الهام گرفته شده است که با دست روی چوب Royal Walnut Open Pore نقاشی شده و به عنوان یک گالری هنری در پشت شیشه پنهان شده است. “این رولزرویس فانتوم با شکوه و خوش ذوق نشان می دهد که چه چیز ممکن است وقتی افراد مستعد از دو مارک جهانی با چنین مشتری دوراندیش و الهام بخشی مانند Maezawa-san همکاری نزدیک داشته باشند. این جلسه ای از ذهن ها ، تجربیات ، چشم اندازها و مهارت هایی است که بهترین استادان و توانایی های ما را نشان می دهد. ” در پایان مولر-اتویس را اضافه کرد.

-jj- ، zdroj یک عکس: رولزرویس ، هرمس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 9 =