SEAT Arona – جدید اکنون در فروش Automagazin.sk

[ad_1]

تکامل خارجی
طراحی خارجی SEAT Arona دستخوش تحولی شده است که شخصیت آن را تقویت کرده و انگیزه جدیدی به SUV شهری داده است. این طرح اصلاح شده ، استحکام ، ایمنی و شخصیت آفرود جدیدی را به نمای بیرونی نسخه جدید تجهیزات Xperience افزود. رنگ های سقف با نقاشی دو رنگ با رنگ سفید جدید سقف گسترش می یابد ، بنابراین فرصت های اضافی برای شخصی سازی با توجه به ایده های شما فراهم می شود. استفاده استاندارد از فناوری LED در روشنایی بیرونی خودرو دید بهتر و مصرف برق کمتری را فراهم می کند.

SEAT Arona جدید بیان انرژی بیشتری دارد. قسمت جلوی اصلاح شده با سپر جلو جدید همچنین شامل چراغ های مه شکن جدید برای بهبود ظاهر آفرود است. در قسمت عقب بدنه ، اسپویلر جدید عقب و پخش کننده در سپر طرح را تازه می کند ، که با چرخ های بزرگتر آلیاژی با طراحی جدید ، مدل مدل عقب ایجاد شده با دست خط و آرم جدید SEAT در کروم دو رنگ تکمیل می شود.

انقلاب داخلی
در داخل ، انقلاب طراحی احساس جدیدی را در کابین ایجاد می کند. داشبورد نرم کاملا جدید با نمایشگر بزرگتر و سرگرم کننده مرکزی و سرگرم کننده – که اکنون به منظور بهبود ارگونومی در موقعیت برجسته قرار گرفته است – و همچنین فرمان ارگونومیک چند منظوره Nappa ، کابین چرمی دارای شخصیت جدید است. این شخصیت مدرن توسط مشبکهای تهویه درخشان با طراحی جدید بیشتر تقویت می شود.

SEAT Arona FR REDLine – S DNA SEATu

مرتبط با زندگی مدرن
SEAT Arona به لطف اتصال داخلی و خارجی کاملاً دیجیتالی است. شامل یک سیستم لینک کامل است که Android Auto و Apple CarPlay را به کابین می آورد. اتصال خارجی توسط سرویس های آنلاین SEAT CONNECT ارائه می شود. کاربران می توانند تمام عملکردهای صفحه های لمسی سیستم های اطلاعاتی و سرگرمی جدید را با قطر 21 سانتی متر (8.25 ″) و 23.4 سانتی متر (9.2 ″) و همچنین کنترل صدا کنترل کنند که با عبارت “Hola Hola” فعال می شود .

ایمن تر از هر کس دیگری قبل از
سیستم های کمکی جدید مانند Travel Assist رانندگی نیمه اتوماتیک را در کل دامنه سرعت امکان پذیر می کنند. SEAT Arona با دستیار خط ، دستیار کناری ، تشخیص علائم جاده و دستیار پرتو بلند به بالاترین استانداردهای ایمنی مدرن مجهز شده است.

موتورها: گاز طبیعی و گاز فشرده شده
SEAT Arona به روز شده با چهار موتور از 66 کیلووات (90 اسب بخار) تا 110 کیلووات (150 اسب بخار) بنزین و گاز طبیعی فشرده CNG به فروش می رسد.

ساخته شده در بارسلونا
SEAT Arona مرمت شده 100٪ در بارسلون ایجاد شده است: در بارسلون ، در کارخانه اصلی مارتورل طراحی ، توسعه و تولید می شود.

برای فروش آغاز شده است: خانواده فعال مدل آرونا خانواده با مزیت حداکثر 3900 یورو

از همان ابتدا ، SEAT Arona 2021 جدید از همان ابتدا با داشتن یک مزیت قیمت جذاب و تجهیزات ایمنی لوکس ، بخشی از مدل های اکشن SEAT FAMILY بوده است.

البته صندلی های جلوی گرم و قابل تنظیم ارتفاع ، چراغ های جلوی 100٪ LED کامل ، سیستم کنترل آب و هوا اتوماتیک دو منطقه ای Climatronic با فیلتر AirCare ، کروز کنترل تطبیقی ​​، سیستم های کمکی مدرن و ویژگی های مناسب مانند فضای ذخیره سازی اضافی ، صندلی دستی یا دستیار پارک اتوماتیک وجود دارد که کاملاً به تنهایی پارک می کند.

رنگ های جدید و جسورانه بدنه و سقف و طراحی چرخ ها ، یک فردیت کامل و تطابق آرونا را با تنظیمات شما تضمین می کنند.

SEAT Arona جدید از چهارشنبه 9 ژوئن 2021 با این قیمت ها از قبل در اسلواکی موجود است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفت =