Supercar Sønday به Viborg باز می گردد

[ad_1]

پس از تقریباً دو سال خشکسالی در سوپرکار یکشنبه ، حزب قدرت به Viborg باز می گردد. این روز یکشنبه 29 آگوست برگزار می شود ، جایی که برای هر کسی که مایل به شرکت در جامعه 10-17 باشد باز است. امسال ، Supercar Sunday Viborg به پارکینگ Tinghallen منتقل می شود.

این ابرخودرو در Viborg تا کنون با همکاری ExPo Partner و Bil Magasinet برگزار شده است. Expo Partner در Viborg فضای پارکینگ وسیع خود را فراهم کرد و در سال 2019 حداکثر 400 خودرو پر شد.

بیل مگاسینت از سال 2017 سوپر خودرو را در کپنهاگ سازماندهی کرده است ، اما در 18 و 19 این رویداد به چندین رویداد بزرگ در یوتلند تبدیل شد. آخرین و مهمترین رویداد Expo Parner در Viborg موفقیت بزرگی بود. با چندین هزار مشتاق در طول روز.

رایگان است

متعاقباً ، کار برای ایجاد یک رویداد بزرگتر در شنبه و یکشنبه سال 2020 در Tinghalen در Viborg در حال انجام است. این افکار به دلیل کنوره به تعویق افتاد ، اما اکنون Expo Partner ، Bil Magasinet و Tinghallen آماده هستند ، البته فقط با یک رویداد روباز در روز یکشنبه.

مانند همیشه در سوپرکار یکشنبه ، هرکسی که فکر می کند یک سوپراسپرت دارد ، می تواند در پارکینگ پارک کند ، همانطور که هرکسی که می خواهد سوپراسپرت ها را ببیند ، خوش آمدید. اکنون می توانیم قول دهیم که چیزی تماشا خواهد شد!

برای همه رایگان است. قهوه پیتر لارسن از قهوه حمایت می کند ، و کامیون های مواد غذایی وجود دارد که می توانید غذاها و نوشیدنی های دیگر را خریداری کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =