برنده شگفت انگیز در تست مینی ون پویا: هیوندای قد بلند به طور غیرمنتظره ای توانمند است

[ad_1]

هیئت داوران اروپایی AutoBest که Mikel Tomsager از Bil Magasinet را به عنوان نماینده دانمارک دارد، هر ساله بهترین خرید خودروی جدید در اروپا را انتخاب می کند. قبل از این اتفاق، خودروهای نهایی در تست‌های دینامیکی در یک مرکز تست پیشرفته رانندگی می‌شوند و امسال یک برنده شگفت‌انگیز در تست‌های دینامیک را نشان داد.

آنها در مرکز آزمون ÖAMTC در Teesdorf در نزدیکی وین، جایی که یک مسیر آزمایشی دو کیلومتری با بسیاری از رشته‌های چالش برانگیز سازماندهی شده بود، برگزار شد که ویژگی‌های رانندگی یک ماشین را با جزئیات آشکار می‌کرد.

امسال میدان نهایی شامل خودروهای الکتریکی داچیا اسپرینگ، هیوندای بایون، اوپل موکا، رنو آرکانا، اشکودا فابیا و تویوتا یاریس کراس است. اینجاست که در کمال تعجب مشخص شد که هیوندای بایون در مسیر چالش برانگیز قرار گرفته است که به شدت توسط اشکودا فابیا جدید دنبال می شود.

نتیجه آزمون نه تنها تعیین کننده برنده نهایی جایزه AutoBest است. در اوایل دسامبر آشکار می شود و نتیجه پارامترهای زیادی است.

ممکن است خودروهای دیگری در این کلاس وجود داشته باشند که در تست‌های دینامیکی به خوبی عمل کنند، بنابراین پنج خودروی درگیر در اینجا (اوپل موکا در دسترس نبود) فقط تصویری از یک آزمایش دینامیکی مداوم و عمیق هستند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =