BMW 7 نکته برای سفر با یک سگ با اتومبیل ارائه می دهد Automagazin.sk

[ad_1]

1. به آهستگی به سگ عادت کنید.

اوی گرینر ، صاحب grr توضیح می دهد: “اگر می خواهید سگ خود را با خود به ماشین ببرید ، باید به موقع به وسیله نقلیه عادت کنید.” “روزی که باید سفر کنید کاملاً دیر است.” توصیه او: “اجازه دهید سگ شما با آرامش از فضای داخلی وسیله نقلیه مطلع شود و این کار را با موتور خاموش انجام دهید.” یک گزینه این است که سگ را ترغیب کنید تا با برخی از خوراکی ها وارد ماشین شود یا آن را داخل آن قرار داده و برای چند روز به او غذا دهید تا ارتباطات مثبتی ایجاد کند.

2. قلمرو آن را علامت گذاری کنید.

مسافرت با ماشین احساسات زیادی را برای سگ به همراه دارد. به این ترتیب برخی از عادت ها می توانند مفید باشند. برای حمل و نقل سگ ها با اتومبیل ضروری است که آنها مکان دائمی داشته باشند. اگر بستری مناسب برای پرورش باشد بهتر است ، بنابراین یک نقطه ثابت دارد و می تواند آرام باشد. در صورت امکان ، هر از گاهی در طول سفر آن را بررسی کنید.

“اوی گرینر” ، صاحب مدرسه grr ، می افزاید: “پتو یا اسباب بازی مورد علاقه خود را در فضا قرار دهید ، هر آنچه سگ می داند و دوست دارد به او کمک می کند تا آرام شود و احساس خوبی داشته باشد.”

3. کمربند ایمنی سگ ها.

شما همیشه باید طبق چهارچوب قانون دوست چهار پا خود را تهیه کنید. هم از خطرات غیرضروری و هم از جریمه های بالا جلوگیری خواهید کرد. قبل از رفتن به خارج از کشور ، درک مقررات یک کشور خاص مهم است. انتخاب سیستم ایمنی به خود شما بستگی دارد: خواه کمربند ایمنی باشد ، هم حامل سگ یا قفسی بین فضای داخلی مسافر و محفظه چمدان.

4. برنامه استراحت.

سفرهای طولانی تر می تواند برای دوست چهار پا شما خسته کننده باشد. استراحت کوتاه بسیار ضروری است تا بتوانید با هم بیرون بروید و پاهای خود را دراز کنید. مشاوره تخصصی: قبل از رفتن ، جنگل های دلپذیر را برای پیاده روی یا مکان های مناسب برای استراحت ، مجهز به یک فضای باز برای سگ ها ، انتخاب کنید. در هر بار استراحت آب کافی به سگ بدهید.

5. پیاده شدن از ماشین.

هنگامی که از وسیله نقلیه خارج می شوید: ابتدا شما ، سپس سگ. سپس سگ با یک دستور واضح و دربی که نزدیک ترین مکان به محل او است بیرون می آید. این متخصص سگ می گوید: “از این طریق سگ در وسایل نقلیه و خارج از وسیله نقلیه تحت کنترل مداوم است و دیگر مجبور نیستید با کمربند ایمنی خود کنار بیایید در حالی که سگ شما از قبل مشغول استشمام یا دویدن در خیابان است.” به طور کلی: رهبری را فراموش نکنید!

6. در مصرف غذا زیاده روی نکنید.

فرنی های سنگین قبل از ترک تابو هستند. بهتر است چند مورد اضافی کوچک انتخاب کنید تا سفر برای سگ خوشمزه تر شود. بعضی از سگها در جاده از حالت تهوع رنج می برند و به عنوان کودکان کوچکتر به سادگی از آن بهبود می یابند. تنها چیزی که کمک می کند این است که حیوان را به آرامی به سفرهای طولانی تر عادت دهید.

7. آرام باشید.

در سفرهای بستنی بدوید یا یک صندلی عرشه اجاره کنید: اگر می خواهید در تابستان با سگ خود سفر کنید ، نمی توانید او را طولانی منتظر نگه دارید. دلیل اصلی این امر این است که اتومبیل ها به سرعت در معرض آفتاب بیش از حد گرم می شوند و این فقط در عرض چند دقیقه برای سگ شما خطرناک است. در دماهای بالا ، پنجره های باز و جریان های نرم همراه با هوای تازه به فضای داخلی کمک نمی کند. به همین دلیل بهتر است همیشه سگ خود را با خود ببرید.

BMW X7 magaluxus همچنین برای سگ ها

آنها همچنین BMW X7 xDrive40d را با اصلاحاتی از Poldo Dog Couture در میلان ارائه دادند. یک مارک لوکس متمرکز بر لوازم جانبی و لباس سگ ها ، مجموعه ای منحصر به فرد و اختصاصی از لوازم جانبی مخصوص BMW X7 را ایجاد کرده است ، به طوری که حیوانات خانگی چهار پا می توانند با خیال راحت و راحت سفر کنند +++

بهترین ها از BMW! – وقتی نبض بالا می رود

کیت مسافرتی ظریف که به راحتی می توان آن را در محفظه بزرگ چمدان BMW X7 قرار داد ، شامل یک کیف حصیری پیچیده ساخته شده در ایتالیا با درج چرم و داخل آن با بژ نرم Alcantara است. عناصر دیگر عبارتند از:

  • چرم 40 سانتی متری و کمربند ایمنی حصیری وین برای محکم نگه داشتن سگ در صندلی هنگام مسافرت در صندلی های عقب ؛
  • افسار و یقه نی وینی ، بنابراین همیشه با سبک راه می روید.
  • روکش صندلی عقب 50 50 50 سانتی متر ، که می تواند برای ایجاد یک حامل استوانه ای عملی کاملاً ساخته شده از چرم و کاه وین ساخته شود ، که می توانید هنگام خارج شدن از وسیله نقلیه با خود ببرید.
  • بطری ترمو در یک چرم ظریف و کیف نی وینزی قرار داده شده است.
  • برای قرار دادن آن در محفظه چمدان از پتویی پر شده از پشم پنبه ، یادآور نرمی یک پر است.
  • تور چرمی با کاه وین برای جدا کردن اتاق چمدان از فضای داخلی مسافر برای جدا کردن سگ از مسافران.
  • یک کاسه کشویی که به قسمت داخلی چمدان سر می خورد و با دکمه ای که برای باز و بسته شدن استفاده می شود می توانید به راحتی کار کنید.

به هر حال ، من می دانم که چند مشتری از خرید این لوازم جانبی سگ خوشحال خواهند شد. با این حال ، نباید فراموش کرد که سگ به طور عمده به آنچه در آن سفر است علاقه مند نیست ، بلکه باید انرژی ، نوازش ، مثبت گرایی و مراقبت از استاد خود را احساس کند ، و نه پوستی که روی آن خوابیده است …

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 15 =