FDM نام را به …… FDM تغییر می دهد

[ad_1]

پس از 112 سال فعالیت به عنوان مالكان متحد اتومبیل دانمارك ، یك شورای اتفاق نظر نمایندگان در این سازمان تصمیم گرفت كه نام انجمن در آینده به سادگی “FDM” باشد. بنابراین ، نام رسمی همان چیزی است که این سازمان سالهاست در نزد افکار عمومی خوانده می شود.

“FDM فقط فصیح تر نیست ، بلکه نامی است که ما بیشتر می شناسیم. از سال 1969 ، ما از سه حرف آرم و تمام ارتباطات خود استفاده کرده ایم. ما به تاریخ خود و بنیادی که مالکین متحد موتور دانمارکی و اختصار FDM دارند افتخار می کنیم ، اما امروز به عنوان یک انجمن فقط از نمایندگی مالکان خودرو فاصله داریم. “ توماس مولر تامسن مدیر عامل FDM می گوید.

بنابراین ، او همچنین معتقد است که مخفف نامه ممکن است در آینده غیر از صاحبان اصلی اتومبیل های متحد دانمارکی را پوشش دهد ، همانطور که FDM امروز منافع و اعضای مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد ، بنابراین “M” در FDM می تواند “تحرک” را پوشش دهد ”

254000 عضو

FDM در حال حاضر 254000 عضو دارد و سازمان خدمات مختلفی را ارائه می دهد. این مورد در مورد مراکز آزمون ، شرکت های بینایی ، آژانس های مسافرتی ، فروشگاه های اینترنتی ، کمک های کنار جاده ای ، شرکت های بیمه ، ارائه دهندگان تاکسی و تجهیزات فنی رانندگی صدق می کند ، همانطور که FDM از مشاوره حقوقی و فنی برخوردار است.

علاوه بر تغییر نام ، FDM محدودیت سنی کودکانی را که در خانه تحت پوشش عضویت خانگی هستند نیز افزایش می دهد. در آینده کلیه فرزندان ساکن در خانه زیر 21 سال نیز به همراه همسر شریک زندگی تحت پوشش عضویت قرار می گیرند.

اگرچه FDM رسماً نام خود را تغییر داد ، اما نام مالكان متحد متحد دانمارك به عنوان نام ثانویه برای حفظ روابط تاریخی با سازمان درج شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 − دو =