Reader ماشین الکتریکی را برای Bil Magasinet آزمایش می کند: آیا اصلاً می توان در چنین محرابی سفر کرد؟

[ad_1]

7 پیش داوری اریک در مورد خودروهای الکتریکی

تعصب: تا زمانی که باتری تمام نشود نمی توانید کیلومترهای روشن را بشمارید

بعد از هفت روز: هر دو، اگر آرام و کمتر از 90 کیلومتر در ساعت رانندگی کنید، می توانید بیشتر رانندگی کنید. اگر پدال را به پایین بزنید، کوتاه تر رانندگی می کنید.

تعصب: رانندگی با ماشین برقی باعث می شود رانندگی کنید

بعد از هفت روز: خیر. اما واقعاً عجیب است که اینقدر آرام است و کشش قوی دارد. اگر مسافران مستعد بیماری حرکت هستند، احتمالا باید آرام باشید…

تعصب: ماشین های برقی برای مسافران مناسب نیستند

در هفت روز: من فقط کمتر از 130 کیلومتر در روز سفر می کنم و برای سرمایه گذاری روی یک خودروی برقی یک ثانیه درنگ نمی کنم. بله، برد کم است، اما اگر یک ابزار الکتریکی در گاراژ نصب کنید تا بتوانید آن را در شب شارژ کنید، مشکلی نیست.

پیدا کردن گزینه های شارژ دشوار است

هفت روز بعد: نه واقعاً، اما بله، با رانندگی تا پمپ بنزین فرق دارد. اگر می‌خواهید در شهر شارژ کنید، پیدا کردن مکان‌های شیرین مهم است – به عنوان مثال، من از یک شارژر سریع در Føtex در -Holbæk لذت بردم. در اینجا می‌توانستم چند صد کیلومتر را در حالی که با جعبه سلف‌سرویس دست و پنجه نرم می‌کردم، بارگیری کنم، که هنوز به توجه دو کارمند نیاز داشت.

شارژ ناشیانه ماشین آزاردهنده است

هفت روز بعد: یکی از بزرگترین نگرانی های من این بود که آیا می توانم ماشین را از بین ببرم، مثلاً با قرار دادن دوشاخه اشتباه در جای نامناسب. یا شاید آن را به یک شارژر با قدرت زیاد وصل کنید، که سپس به یک فاجعه زیست محیطی انفجاری ختم می شود. اما خوشبختانه واقعیت به همان اندازه کسل کننده بود که می شد آرزو کرد. اصلا مشکلی نداره فقط ماشین را به شارژر وصل کنید، تراشه Clever را روی پایه شارژ برانید و ترک کنید. کار می کند.

شما نمی توانید از آن برای یک گردش خانوادگی استفاده کنید

7 روز بعد: بله و نه، اما اکثرا بله. با پنج نفر و یک صندوق عقب پر با بسته بندی برق بسیار بیشتری مصرف می کند. در واقع، من متوجه شده ام که محدوده حدود 30 درصد کاهش یافته است، اما همانطور که مادر عملگرای من گفت، شما به راحتی می توانید یک شارژ اضافی در طول مسیر برنامه ریزی کنید.

پارکینگ رایگان است

در هفت روز: بله! فقط تا زمانی که یک نفر از یوروپارک بیاید و ببیند دیسک پارکینگ درست تنظیم نشده است. اگرچه نمایش پایه شارژ نشان می دهد که شارژ در حال انجام است و 41 درصد است و خودرو باید کمتر از نیم ساعت پیش آمده باشد، اما بلیط پارک دریافت خواهید کرد. تمرین!

شما نمی توانید یک تریلر را یدک بکشید

در هفت روز: بستگی به خرید شما دارد. VW ID.4 باید 1400 کیلوگرم وزن داشته باشد و واقعاً در آن خوب است. او که کاملاً با جنایتکار تا لبه پر شده است، چهار برابر بیشتر از مایل های باتری مصرف می کند. در عمل فرقی نمی کند که محل بازیافت یا بازار ساخت و ساز (یا گودال سنگریزه) در 25 کیلومتری باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پنج =