Volkswagen ID.4 GTX: نسخه ورزشی برای سوکت Automagazin.sk

[ad_1]

مدیریت گروه فولکس واگن در این باره واضح است! تا سال 2030 ، خودروساز آلمانی در حال برنامه ریزی است سهم فروش اتومبیل های الکتریکی خود را در اروپا به 70 درصد افزایش دهید. نسخه جدید اسپرت اتومبیل برقی فولکس واگن ID.4 GTX نیز باید در این راستا کمک کند.

مدل جدید ورزشی در شناسه خانواده وارد لانه می شود. چهار چرخ محرک با دو موتور الکتریکی. فولکس واگن از آن در اولین نمایش دیجیتالی جهانی خود در منطقه تمپلهوف برلین رونمایی کرد ، به عنوان اولین اتومبیل برقی با عملکرد بالا ID.4. GTX اولین مدل مبتنی بر یک پلت فرم MEB مدولار برای محرک چهار چرخ با دو موتور الکتریکی است.

خودروی برقی Volkswagen ID.4 GTX دارای یک موتور الکتریکی در هر محور جلو و عقب است. در کنار هم ، آنها حداکثر قدرت کلی 220 کیلووات را فراهم می کنند ، در حالی که سیستم انتقال قدرت تمام چرخ را ارائه می دهند که دارای خانواده ID است. برتر. اولین نمایش جهانی در آشیانه فرودگاه Tempelhof سابق نشان داد که این چهار چرخ متحرک کنترل شده هوشمند می تواند چه کاری انجام دهد.

ID.4 GTX با صعود 37.5٪ به راحتی از رمپ بالا رفت. شتاب صفر تا 60 کیلومتر در ساعت در نسخه برتر سری مدل ID.4 در 3.2 ثانیه و در 6.2 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می رسد که این امر به لطف چهار چرخ محرک و دو موتور الکتریکی فوق الذکر است. حداکثر سرعت به صورت الکترونیکی به 180 کیلومتر در ساعت محدود می شود.

همانطور که قبلاً اعلام شد ، هدف گروه فولکس واگن افزایش سهم اتومبیل های الکتریکی در قاره کهن به بیش از دو سوم کل فروش طی دهه آینده است. این خودروساز آلمانی می خواهد تا سال 2050 به اثری از اثر کربن خنثی یا تأثیر آب و هوا ادامه دهد.

فولکس واگن تا سال 2025 16 میلیارد یورو در زمینه تحرک الکتریکی ، درایو های ترکیبی و دیجیتال سازی سرمایه گذاری خواهد کرد. ID.4 GTX جدید در تابستان امسال در بازارهای اروپا عرضه می شود. قیمت پایه در آلمان 50415 یورو است. قیمت های بازار اسلواکی طی هفته های آینده به طور رسمی اعلام می شود.

-jj- ، منبع و عکس: فولکس واگن

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =